Μουσικὰ κείμενα δι᾿ ἑκάστην ἑπόμενην Κυριακὴν καὶ ἠχογραφήσεις Θρασυβούλου Στανίτσα διὰ tablet καὶ PC

Πάντως ὄντως κάτι συμβαίνει, ἀφοῦ καί ὁ π. Νεκτάριος ἀφαίρεσε ὅλα τά stanitsika :ROFLMAO:... Ἔτσι τό ἔγραφε;;;;;;;;

Χαχαχαχα ναι πατέρα μου! Και μου χει μείνει και το λέω και γω έτσι!
[ Αν θέλετε να αφαιρέσω το μήνυμά μου παραπάνω, να μην "φορτώνουμε" τσάμπα τα θέματα ]

Παντως ναι ... ας ελπίζουμε να μη συντρέχει κάτι, γιατί η βοήθειά τους ήταν ανεκτίμητη και η ποιότητα του υλικού τους ... απίστευτη !!!!
 

Γιώργος Λαμπρόπουλος

Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Τιμίου Προδρόμου Κάτω Αχαίας
Υπάρχει ενημέρωση τι έχει συμβεί και πλέον δεν αναρτώνται φυλλάδες και αφαιρέθηκε ο σχετικός φάκελος stanitsika όπως προαναφέρθηκε.
Το υλικό ήταν άριστο και βοηθούσε πολύ.
Πέραν αυτού να μάθουμε για τον ακάματο εργάτη της όλης προσπάθειας είναι καλά;
Όποιος έχει τρόπο να μάθει και ας μας ενημερώσει!!!
του χρωστάμε ένα μεγάλο Ευχαριστώ για όλα όσα έχει κάνει
 

seniko

Δημήτριος Βασιλείου
Σε μια προσπάθεια που είχα κάνει κάποια στιγμή και επικοινώνησα με το ησυχαστήριο μου είχαν πει ότι θα επανέλθουν... Φευ!!
Από το Φλεβάρη δεν έχει μπει ακολουθία!!
Γνωρίζει κανείς τελικά ποιός συνέτασσε τις φυλλάδες και αν είναι καλά ο άνθρωπος;;
Θα ήθελα να υπάρχει ένα Βιβλίο με τα του Όρθρου όλα.... Δεν μπορεί να μην έχουν κρατηθεί αυτά σε word!!!
Εκτός και αν παρουσιαστούν με κάποια άλλη μορφή κάποια στιγμή όχι δωρεάν.... ;(
 

ΣταύροςΛ.

Νέο μέλος
Υπαρχουν πολλα συναδελφε τα οποι κατεχω και εγω ,εορτες ,αγιων και πολλα σχεδον ΟΛΑ του ενιαυτου σε ηλεκτρονικη μορφη το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να κανω κατι χωρις την αδεια του δημιουργου τον οποιο γνωριζω πολυ καλα ,και το τονιζω αυτο ,ειναι απο τους ΑΡΙΣΤΟΥΣ γνωστες και μουσικους στην τεχνη αυτη ο οποιος φυσικα για δικους του λογους εχει αποσυρει το υλικο ,το οποιο το τονιζω παλι καποιοι ειχαν σπεθσει να κακολογισουν και απο αυτο το χωρο εδω ,ο ανθρωπος εχει κουραστει πολυ να κανει ολη αυτη τη δουλεια και να μην τυχαινει της εκτιμησεις του ψαλτικου κοσμου ,λυπουμαι για αυτο ,αλλα οταν δεν εκτιμουμε ...ευχομαι να αλλαξει το πραγμα και επιτελουςο ψαλτης να παρει τη θεση που του αξιζει ..
 
Top