[Ψάχνω] Μουσικά Βιβλία Χρυσάνθου Θεοδοσοπούλου

parianos

Νίκος Γαβαλάς
Τα μουσικα Βιβλια του Χρυσανθου.....που; xaxa...Θελω να παραγγειλω αλλα τα βιβλιοπωλεια που ξερω μου λενε (τηλεφωνικως) οτι δεν υπαρχουν. Στην Παρο ειμαι και δεν εχω την πολυτελεια να ψαξω αυτοπροσωπως. Μηπως ξερει κανεις;
 

SINGEORGE

Παλαιό Μέλος
Εγώ πάντως την περασμένη εβδομάδα που έτυχε να βρεθώ Πάτρα -πήγα στο μαγαζί της Αποστολικής Διακονίας (υποκατάστημα Πατρών)- και περνώντας μπροστά από τα ράφια με τα μουσικά βιβλία τα είδα σχεδόν όλα του Θεοδοσόπουλου :wink::wink::wink:
 

parianos

Νίκος Γαβαλάς
Εγώ πάντως την περασμένη εβδομάδα που έτυχε να βρεθώ Πάτρα -πήγα στο μαγαζί της Αποστολικής Διακονίας (υποκατάστημα Πατρών)- και περνώντας μπροστά από τα ράφια με τα μουσικά βιβλία τα είδα σχεδόν όλα του Θεοδοσόπουλου :wink::wink::wink:

Αθηνα πουθενα; Για να μη υπαρχει μεγαλο κοστος αποστολης.:cool:
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Γ. ΑΓΓΕΛΗΣ

Ανδρέας Αγγελής
Τα μουσικα Βιβλια του Χρυσανθου.....που; xaxa...Θελω να παραγγειλω αλλα τα βιβλιοπωλεια που ξερω μου λενε (τηλεφωνικως) οτι δεν υπαρχουν. Στην Παρο ειμαι και δεν εχω την πολυτελεια να ψαξω αυτοπροσωπως. Μηπως ξερει κανεις;

.....στo βιβλ/λειο Άγιον Όρος θα τα βρεις σίγουρα.Τα περισσότερα βιβλία του, έχουν επανεκδοθεί με ωραία πάγκα απ'έξω.Τηλέφωνο του βιβλ/λειου 210-5243275.

Χριστός Ανέστη!
 

parianos

Νίκος Γαβαλάς
Μηπως ξερει κανεις απο που θα μπορουσα να προμηθευτω τον Εσπερινο/Δοξασταριον του Χρυσανθου; Τις πηγες βιβλιοπωλεια κλπ που μου εδωσαν επανω οι συναδελφοι δεν εχουν τον Εσπερινο, εχουν ολα τα αλλα του βιβλια εκτος απο αυτο. Ευχαριστω,
Νικος
 

ακησ

Νέο μέλος
στο
τέλος του καταλόγου θα βρείς το βιβλίο άδετο στα 32 ευρω.
 

Attachments

  • KATAL13.PDF
    9.1 MB · Views: 394
Σε τι τιμές κυμαίνονται τα βιβλία του, πριν λίγο καιρό είχα δει βιβλίο αγορασμένο πριν κάμποσα χρόνια του Άρχοντος (Θεία Λειτουργία) να είχε γραμμένο πάνω "11€", ισχύει τώρα αυτή η τιμή;;; Στη Θεσσαλονίκη σε ποια καταστήματα υπάρχουν;;;
Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει άμεσα γιατί έχω άνθρωπο στη Θεσσαλονίκη μέχρι αύριο... Αν δεν είναι ακριβά να του πω να μου φέρει ένα...
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
... Στη Θεσσαλονίκη σε ποια καταστήματα υπάρχουν;;;
Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει άμεσα γιατί έχω άνθρωπο στη Θεσσαλονίκη μέχρι αύριο... .

Αν και δεν νομίζω οι τιμές αυτές να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, θα μπορούσε να κοιτάξει στα βιβλιοπωλεία της "Αποστολικής Διακονίας" και του "Σωτήρος, στο "Περιβόλι της Παναγίας" κ.α.
 
Top