Μεγάλη Συμφωνία Βυζαντινής Μουσικής (6) μέρη- Ι.Ν.Αγ.Κων/νου Ομονοίας Αθηνών 1-4-1996. Ομιλητής ο Πρωτοπρεσβύτερος π.Γεώργιος Μεταλληνός

darlasis

Γεώργιος Δαρλάσης
Πέραν από τη μεταφορά στο συγκεκριμένο τοίχο, μπορείτε να το αφήσετε παράλληλα και στον τοίχο μου. Π.Χ. θέλω να κάνω μια τροποποίηση και δεν έχω την ευχέρεια. Σας ευχαριστώ
Γ.Δαρλάσης
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Μεταφέρθηκε στον "τοίχο" σας.
Αλλά ούτως ή άλλως δεν μπορείτε να κάνετε τροποποιήσεις.
Ό τι θέλετε με ΠΜ ή γράψτε νέο μήνυμα ή μηνύματα εδώ.
 

darlasis

Γεώργιος Δαρλάσης
Μεταφέρθηκε στον "τοίχο" σας.
Αλλά ούτως ή άλλως δεν μπορείτε να κάνετε τροποποιήσεις.
Ό τι θέλετε με ΠΜ ή γράψτε νέο μήνυμα ή μηνύματα εδώ.
Χριστός Ανέστη, αγαπητέ π.Μάξιμε, νάστε καλά. Βλέπω κάποια βίντεο δεν παίζουν γίνεται να τα ξανα προσθεσω εκ νέου;
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Σέ νέο μήνυμα σᾶς εἶπα. Καί ὅτι ἐσεῖς δέν μπορεῖτε νά κάνετε διορθώσεις, παρά μόνον κάποιος συντονιστής.

Καί ἐπειδή κάθε μήνυμα χωράει μόνον 5 βίντεο, στό 1ο μήνυμα ἀφαίρεσα τά δύο πού δέν λειτουργοῦσαν, πού στήν οὐσία ἦταν ἔνα, μέ δύο φορές γραμμένη τή ἴδια διεύθυνση facebook ἤτοι:

https:// www. facebook. com/ darlasis /videos/ 2602142249914591/
ἀριθμ. βίντεο: 2602142249914591
Πρόκειται γιά τό 4ο μέρος.
Αὐτό νά διορθώσετε ὥστε νά παίζει...


Ἐπίσης μέ τήν εὐκαιρία καί τήν χρησιμοποίηση τῆς λέξης "τοίχος", θέλω νά σᾶς πῶ, πώς τό Ψαλτολόγιον δέν λειτουγεῖ ὅπως τό facebook.
Ἐδῶ δέν ἔχετε κάποιο "τοίχο" σας. Ἐδῶ τό Ψ ἔχει ὑποενότητα: Ηχογραφήσεις > Ιεροψάλτες > Δ > Δαρλάσης Γεώργιος.
Ἔχετε παρεξηγήσει αὐτό, καί στίς ἠχογραφήσεις τίς δικές σας, ἀναρτᾶτε καί ἀφιερώματα ἄλλων ψαλτῶν, τά ὁποῖα δέν ὑπάρχουν στίς ὑποενότητες τους.
Ναί, εἶναι μιά κοπιαστική δουλειά δική σας, ἀλλά αὐτή ἡ ὑποενότητα δέν εἶναι προσωπικός χῶρος ἀναρτήσεων ἐργασιῶν.
Θά μείνουν ἔτσι ὅμως.


Ἀληθῶς Ἀνέστη!
 

darlasis

Γεώργιος Δαρλάσης
Σας ευχαριστώ, νάστε καλά, συγγνώμη για όλα !!! Αληθώς Ανέστη !!
 
Top