Λυγία Κωνσταντινίδου

raphael

Ραφαήλ Ζουμής
Ε δεν μπορώ να ακούω αυτό το αλύχτισμα, μακρόσυρτο κλαψούρισμα.. Ψάλτρια.. Έλεος.. Ας πάει σε καμία λυρική σκηνή, να βάλει και εκείνα τα ρούχα τα φανταχτερά και ας πει και την Νόρμα.. Κότσαρε και τον ισοκράτη απο πίσω και μας σακάτεψε..
 
Μπορείτε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες στην παρακάτω σελίδα:

http://www.ieropsaltis.com/psalt_Konstantinidou.htm

Το άκουσμα δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε, παρολα αυτά είναι και αυτή μια προσπάθεια. Η απορία που έχω, δεν ξέρω αν πρέπει να εκφρασθεί εδώ(αν το κρινει ο κ.διαχειριστης ας δημιουργησει νεο θέμα, μιας και δεν ξέρω να το κανω εγώ), είναι το κατα πόσον μπορούν να ψάλλουν γυναίκες και να ακούγεται αυτό το ψεύτικο αντρικό ισοκράτημα απο πίσω. Τουλάχιστον, γιατί δεν εκδίδεται και ένας ισοκράτης με γυναικείες χρειές?
 

asma

Αντώνης Φάνης
Τουλάχιστον, γιατί δεν εκδίδεται και ένας ισοκράτης με γυναικείες χρειές?

Καλομελέτα κι έρχεται. Κάτι πήρε το αυτί μου γι' αυτό που λες. Λεπτομέρειες όμως δεν ξέρω
 
T

tasos1985

Guest
Ε δεν μπορώ να ακούω αυτό το αλύχτισμα, μακρόσυρτο κλαψούρισμα.. Ψάλτρια.. Έλεος.. Ας πάει σε καμία λυρική σκηνή, να βάλει και εκείνα τα ρούχα τα φανταχτερά και ας πει και την Νόρμα.. Κότσαρε και τον ισοκράτη απο πίσω και μας σακάτεψε..[/QU ε!ελα μωρε ενταξει δεν πειραζη η προσπαθεια κ η θεληση αρκει μμην υπερβαλουμε κ τοσο.
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Το άκουσμα δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε, παρολα αυτά είναι και αυτή μια προσπάθεια. Η απορία που έχω, δεν ξέρω αν πρέπει να εκφρασθεί εδώ(αν το κρινει ο κ.διαχειριστης ας δημιουργησει νεο θέμα, μιας και δεν ξέρω να το κανω εγώ), είναι το κατα πόσον μπορούν να ψάλλουν γυναίκες και να ακούγεται αυτό το ψεύτικο αντρικό ισοκράτημα απο πίσω. Τουλάχιστον, γιατί δεν εκδίδεται και ένας ισοκράτης με γυναικείες χρειές?
Η απορία που έχω είναι πώς αποδεχόμαστε ελαφρά τη καρδία τον ήδη υπάρχοντα ισοκράτη με την γνωστή ψεύτικη ανδρική χροιά και ψάχνουμε να εφεύρουμε και γυναικείο. Αλλά αυτό είναι πράγματι σε άλλο θέμα...
 

raphael

Ραφαήλ Ζουμής
Ε δεν μπορώ να ακούω αυτό το αλύχτισμα, μακρόσυρτο κλαψούρισμα.. Ψάλτρια.. Έλεος.. Ας πάει σε καμία λυρική σκηνή, να βάλει και εκείνα τα ρούχα τα φανταχτερά και ας πει και την Νόρμα.. Κότσαρε και τον ισοκράτη απο πίσω και μας σακάτεψε..[/QU ε!ελα μωρε ενταξει δεν πειραζη η προσπαθεια κ η θεληση αρκει μμην υπερβαλουμε κ τοσο.

Αυτο μας εχει φάει.. Δεν πειράζει το ενα δεν πειράζει το άλλο.. Και στο τέλος δεν μένει τπτ όρθιο..
 
Top