Κυριακή των Απόκρεω

  • Thread starter Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος
  • Start date
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Στιχηρόν Ιδιόμελον των Αίνων
 

Attachments

  • Ω ΠΟΙΑ ΩΡΑ.mp3
    2.8 MB · Views: 90
Last edited:

Αντωνης Μιχελουδακης

παλαιόν στρουθίον μονάζον
Ωραίος χρόνος φίλε Γιώργο ώστε να καταλαβαίνουμε τα γραφόμενα τονικά όπως το ψάλλεις.Περιμένουμε και άλλα.Πάντα γειά
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Στιχηρόν Ιδιόμελον των Αίνων

Ωραιος χρονος και σωστη εκτελεση του μελους!!Αν δεν κανω λαθος ειναι απο το τριωδιο του Χρυσανθου στο οποιο ο φιλος Γεωργιος εχει μαλλον αδυναμια!!!
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Ευχαριστώ τους φίλους Αντώνη και Δανιήλ (κατα την σειρά των μηνυμάτων) για τα καλά τους λόγια.
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Ωραιος χρονος και σωστη εκτελεση του μελους!!Αν δεν κανω λαθος ειναι απο το τριωδιο του Χρυσανθου στο οποιο ο φιλος Γεωργιος εχει μαλλον αδυναμια!!!

Αφιερωμένο στον φίλο Δανιήλ.

Εχω άδικο να έχω αδυναμία στο Τριώδιο Χρυσάνθου;
 

Attachments

  • ΟΙΜΟΙ ΜΕΛΑΙΝΑ ΨΥΧΗ.mp3
    5.3 MB · Views: 44

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Αφιερωμένο στον φίλο Δανιήλ.

Εχω άδικο να έχω αδυναμία στο Τριώδιο Χρυσάνθου;

Ευχαριστω τον Γιωργο για την αφιερωση που μου εκανε στην πολυ καλη ερμηνεια αυτου του δοξαστικου .Ο Θεοδοσοπουλος στα βιβλια του
εχει μια απλοτητα που συναρπαζει!! οχι μονο το Τριωδιο μα ολα τα βιβλια του ειναι ετσι!! και τα μαθηματα του θελουν τον χρονο τους!!δεν θελει να βιαζεται κανεις!!πραγματα τα οποια πετυχαινει ο φιλος Γεωργιος στην παρουσα ηχογραφηση !!!!!!!!! επιφυλασομαι!!!!!!!
 
Last edited:
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Ευχαριστω τον Γιωργο για την αφιερωση που μου εκανε στην πολυ καλη ερμηνεια αυτου του δοξαστικου .Ο Θεοδοσοπουλος στα βιβλια του
εχει μια απλοτητα που συναρπαζει!! οχι μονο το Τριωδιο μα ολα τα βιβλια του ειναι ετσι!! και τα μαθηματα του θελουν τον χρονο τους!!δεν θελει να βιαζεται κανεις!!πραγματα τα οποια πετυχαινει ο φιλος Γεωργιος στην παρουσα ηχογραφηση !!!!!!!!! επιφυλασομαι!!!!!!!

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια και περιμένω.
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
....
 
Last edited:
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
...
 
Last edited:
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
...
 
Last edited:
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
...
 
Last edited:
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
.....
 
Last edited:
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
...
 
Last edited:
Top