Κυριακή ΚΑ΄ (Ϛ´ ΛΟΥΚΑ) 21-10-2018

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτεται σε pdf & docx το αρχείο της
21-10-2018 Όρθρος ΚΑ Κυριακής Ηχος Δ΄Εωθ. Ι.pdf
Σημειώνεται πως η παρούσα ανάρτηση γίνεται προσωρινά και δοκιμαστικά, ενώ δεν έγινε έλεγχος ορθότητας και πληρότητας .​
 

Attachments

  • 21-10-2018 Όρθρος ΚΑ Κυριακής Ηχος Δ΄Εωθ. Ι.pdf
    322.4 KB · Views: 69
  • 21-10-2018 Όρθρος ΚΑ΄ Κυριακής Ηχος Β΄ Εωθ. Ι΄ .docx
    107.4 KB · Views: 28

evagoras08

Νέο μέλος
Επισυνάπτω και την ακολουθία της 6ης Κυριακής του¨Λουκά για να χουμε καλή αρχή.
 

Attachments

  • 20181021 Ky 21 (ST Louka)_Ort&TL.doc
    241 KB · Views: 31
  • 20181021 Ky 21 (ST Louka)_Ort&TL.pdf
    180.4 KB · Views: 41
  • 20181021 Ky 21 (ST Louka)_Esp.doc
    180.5 KB · Views: 13
  • 20181021 Ky 21 (ST Louka)_Esp.pdf
    136.4 KB · Views: 17
Last edited:

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Attachments

  • ΚΥΡΙΑΚΗΣ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018.docx
    29 KB · Views: 35
  • ΚΥΡΙΑΚΗΣ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018.pdf
    87.3 KB · Views: 34

ixadin

Ηχάδιν
Επισυνάπτω και την ακολουθία της 6ης Κυριακής του¨Λουκά για να χουμε καλή αρχή.

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια!
Είδα ότι χρησιμοποιείτε τους αστερίσκους στο ποιητικό κείμενο. Έχετε σκεφτεί να παραθέτετε τα κείμενα κατά στίχο και όχι καταλογάδην; Νομίζω θα είναι εντυπωσιακό στο αποτέλεσμα.
1539652526292.png
 
Γεια σου Βασίλη αδελφε μου .
Να ξέρεις ,μπορεί να μην μπαίνω συχνά και να σχολιάζω τις αναρτήσεις σου ,αλλα σε εκτιμώ και σε αγαπώ πολυ ,απο το σύντομο της συνεργασίας μας .
Ούτε πλέον βρισκόμαστε λογω απόστασης .
Ο Θεός να σου δίνει δυναμη να συνεχίζεις να κανεις αυτο που κανεις ,γιατι βρίσκει μεγάλη απήχηση .
Εδώ στην Αθήνα εισαι πολυ αγαπητός και δημοφιλής .
Πολλοί συνάδελφοι ,μου λένε ,πως κατεβάζουν το pdf σου και το έχουν τυφλοσούρτη .
Να ζήσεις !
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Χαίρε Αδελφέ Απόστολε!!!!!
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, και πάντοτε με χαρά θυμάμαι που έδωσε ο Θεός και συμψάλλαμε σε μερικούς Εσπερινούς Δευτέρας.
Η αγάπη και η εκτίμηση είναι αμοιβαία βεβαίως βεβαίως, και από εδώ διαδικτυακά μικραίνει η απόσταση.
Με την βοήθεια Φίλου και συνεργάτη καταβάλλεται προσπάθεια κατά δύναμη βελτίωσης των αναρτήσεων ώστε να περιορίζονται τα λάθη στο ελάχιστο δυνατόν.
Και εσύ Απόστολε να είσαι πάντα γερός και δυνατός.
Ἔρρωσθε
 

choros

ΔΙΟΝΥΣΗΣ dmp
Χαίρε κ. Βασίλη, η προσφορά σου είναι ανεκτίμητη και πολύ μεγάλη όλα αυτά τα χρόνια. Τα πονήματά σου έχουν βοηθήσει και βοηθάνε χρόνια τώρα τόσους και τόσους. Εύχομαι ο Θεός να σου χαρίζει δύναμη και η υγεία να συνεχίζεις. Προσωπικά νοιώθω την ανάγκη να σε ευχαριστήσω για άλλη μια φορά και δημόσια που τόσο πολύ ωφεληθηκα προσωπικά τόσο μέσα από την γνωριμία μας και με τις συμβουλές σου και τις γνώσεις σου αλλά και μέσα από αυτά τα πονήματά σου που μοιράζεσαι μαζί μας. Η εκτίμηση μου δεδομένη και μεγάλη προς το πρόσωπό σου, να είσαι καλά!
 
Top