Κοινωνικό των Χριστουγέννων

georgiosben

Γιώργος Μπενέτσης
Από τη μουσική βιβλιοθήκη Α. Ευθυμιάδη ΕΔΩ
Είναι πολύ πιο ευκρινές από του ΣΙΧ, αλλά δεν έχω τελειώσει ακόμη την επεξεργασία του.
Αν θέλετε μόλις το καθαρίσω όλο να το ανεβάσω στο Ψ.
ΑΚ
Ανεβάζω το κοινωνικό του Νικολάου Σμύρνη σε ηχο α. Να μου συγχωρεσετε την τοποθέτηση των ισοκρατημάτων. Καλά κ ευλογημένα Χριστούγεννα σε ολους κ καλη δύναμη.
 

Attachments

  • ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ.pdf
    250 KB · Views: 94
Ανεβάζω το κοινωνικό του Νικολάου Σμύρνη σε ηχο α. Να μου συγχωρεσετε την τοποθέτηση των ισοκρατημάτων. Καλά κ ευλογημένα Χριστούγεννα σε ολους κ καλη δύναμη.

Σας ευχαριστούμε που μπήκατε στον κόπο και το καθαρογράψετε,
και στο φίλο συντονιστή μας Νεοκλή για την παράθεση του συνδέσμου του ηχητικού (από το Stayros σε ηχογράφηση του Κ. Μπουσδέκη).

Να βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου συνδυάζοντας τις πιο πάνω αναρτήσεις με ενσωμάτωση του ηχητικού σε μουσικό PDF
  • Έγινε επεξεργασία του ηχητικού για σμίκρυνση χωρίς ακουστή απώλεια ποιότητας και "μεγέθυνση" του χώρου εκτέλεσης και της στάθμης αναπαραγωγής.
  • Για να το ακούσουμε πιέζουμε κατά τα γνωστά στη φωτογραφία του μακαριστού γέροντος και επιτρέπουμε την εκτέλεση από το πρόγραμμα ανάγνωσης.
Καλή ανάγνωση-ακρόαση, με θερμές ευχές για το Άγιον Δωδεακήμερον σε όλα τα μέλη του Ψ
ΑΚ
 

Attachments

  • ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ MP3.pdf
    6.2 MB · Views: 135
Last edited:
Top