[Ψάχνω] Κοινωνικόν "Αινείτε τον Κύριον..." σε ήχο βαρύ εκ του ΓΑ

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Παλαιό Μέλος
[Σημ. συντ. (π.Μ.)] Μετακίνηση μηνυμάτων από εδώ.

Καλημέρα σας.Μπορούμε να έχουμε και κοινονικόν σε ήχο βαρύ εκ του ΓΑ.
Ευχαριστώ
 
Last edited by a moderator:

dkalpakidis

Dimitrios Kalpakidis
Καλημέρα σας.Μπορούμε να έχουμε και κοινονικόν σε ήχο βαρύ εκ του ΓΑ. Ευχαριστώ
Του Πέτρου λίγο δύσκολα...
Ο Χάρης αν έχει ηχογραφήσει κάτι παρόμοιο (όχι του Πέτρου...) δεν ξέρω.
Εδώ πάντως το θέμα είναι Χερουβικό Πέτρου Λαμπαδαρίου από την β' σειρά σε ήχο βαρύ (Ζω). Για Κοινωνικό σε ήχο βαρύ θα πρέπει να ανατρέξετε και να ρωτήσετε στο οικείο θέμα. Αλλά και πάλι μπορείτε να μας πείτε ποιο Κοινωνικό θέλετε σε ήχο βαρύ και μάλιστα εκ του Γα?...
 
Last edited:

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Παλαιό Μέλος
κύριε Δημήτρη συγνώμη που το έγραψα σε αυτήν την ενότητα γιατί πολύ σωστά λέτε ότι αναφέρετε σε Χερουβικά.Δεν ξέρω όμως να ανεβάζω ''ψάχνω'' και για αυτό το λόγο το εγραψα εδώ.Σας ζητάω ταπεινά Συγγνώμη εάν σας ενόχλησε.
Τώρα απο ποιόν ζητάω?ο κύριος Δημήτρης Καλπακίδης ανέβασε μέσω του μελωδού χερουβικόν και Λειτουργικά σε ήχο βαρύ εκ του ΓΑ για την Κυριακή που μας πέρασε εαν μπορούσε λοιπόν να ανεβάσει στην σελίδα και κοινονικόν.Και πάλι συγγνώμη που είμαι σε άλλη ενότητα.
 

dkalpakidis

Dimitrios Kalpakidis
ο κύριος Δημήτρης Καλπακίδης ανέβασε μέσω του μελωδού χερουβικόν και Λειτουργικά σε ήχο βαρύ εκ του ΓΑ για την Κυριακή που μας πέρασε εαν μπορούσε λοιπόν να ανεβάσει στην σελίδα και κοινονικόν.

Ποιός; :confused:
 

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Παλαιό Μέλος
Συγνώμη ο Κύριος Βασίλης Κιαμηλίδης τα έχει ανεβάσει.Κύριε Δημήτρη Καλπακίδη συνχωρέστε με για το ότι κατά λάθος εγραψα το όνομα σας.Λυπάμαι για το λάθος μου :(
 

dkalpakidis

Dimitrios Kalpakidis
Συγνώμη ο Κύριος Βασίλης Κιαμηλίδης τα έχει ανεβάσει.Κύριε Δημήτρη Καλπακίδη συνχωρέστε με για το ότι κατά λάθος εγραψα το όνομα σας.Λυπάμαι για το λάθος μου :(
Πάντως αφού διαχωρίστηκε το θέμα - και αφού λύθηκαν λίγες απορίες- μπορείτε να μας πείτε και τί κοινωνικό ψάχνετε; Το συνηθισμένο των Κυριακών - "Αινείτε τον Κύριον...";
 

Laosynaktis

Παλαιό Μέλος
Μάλιστα Κύριε Δημήτρη ΤΟ κοινωνικό ''Αινείτε τον Κύριον...".

Μελοποίησι ένα "Αινείτε" σε Βαρύ εκ του Γα πριν 1-2 χρόνια, κατ' αίτησιν του Νικ. Μάννη. Θα το το ανεβάσω, αν βρώ τον χρόνο να το καθαρογράψω μέχρι αύριο.
 

Laosynaktis

Παλαιό Μέλος
Μελοποίησι ένα "Αινείτε" σε Βαρύ εκ του Γα πριν 1-2 χρόνια, κατ' αίτησιν του Νικ. Μάννη. Θα το το ανεβάσω, αν βρώ τον χρόνο να το καθαρογράψω μέχρι αύριο.

Το εν λόγω Κοινωνικό ανέβηκε εδώ.
 
Top