[Ψάχνω] "Κλειδί" Προγράμματος Μελωδός

Αθωνίτης

Παλαιό Μέλος
Επειδη δυστιχως εχω χασει το κλειδι (stick) του προγραμματος μελωδος και με εχει "κοψει"τα χέρια, ζητάω με το αζημειωτο βεβαια, αν κανεις το εχει και το πουλάει να μου στείλει μηνυμα...
Ευχαριστώ...
 

choros

ΔΙΟΝΥΣΗΣ dmp
Επειδη δυστιχως εχω χασει το κλειδι (stick) του προγραμματος μελωδος και με εχει "κοψει"τα χέρια, ζητάω με το αζημειωτο βεβαια, αν κανεις το εχει και το πουλάει να μου στείλει μηνυμα...
Ευχαριστώ...
αγαπητέ Αθωνίτη, αφού θέλεις να το αγοράσεις γιατί δεν επικοινωνείς με τον ίδιο τον κατασκευαστή (το Σάββα τον Παπαδόπουλο) και να το αγοράσεις από εκείνον, θα ήταν καλό να στηρίζεται και να ανταμείβεται για τον κόπο που έχει κάνει όλα αυτά τα χρόνια για να φτιάξει αυτό το πολύ ωραίο και χρήσιμο πρόγραμμα!
 

Αθωνίτης

Παλαιό Μέλος
Πολυ εξυπνο....

Λετε να μην το χω κανει????

Απλα μου ειπε οτι δεν εχει...και θα εχει αργοτερα...δεν μπορω να περιμενω ομως...
 

Greekψαλτης

Ψαλῶ τῶ Θεῶ μου, ἕως ὑπάρχω.
Υπάρχει κάποιο site από το οποίο μπορούμε να παραγγείλουμε το πρόγραμμα Μελωδός διότι δεν έχω μπορέσει να βρω κάποιο...:confused:
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Υπάρχει κάποιο site από το οποίο μπορούμε να παραγγείλουμε το πρόγραμμα Μελωδός διότι δεν έχω μπορέσει να βρω κάποιο...:confused:
Όπως με πληροφόρησε προ 20 ημερών ο κατασκευαστής του Μελωδού, ο κ. Σάββας Παπαδόπουλος Στην δ/νση www.melodos.com θα αναρτηθεί το αναβαθμισμένο demo, το οποίο θα είναι πλήρες και για 20 ημέρες από την ημερομηνία την οποία θα αναρτηθεί, και μετά από λίγες φαντάζομαι μέρες θα είναι διαθέσιμο το αναβαθμισμένο πλέον πρόγραμμα για τους νέους αγοραστές, καθώς και η αναβαθμισμένη έκδοση για τους έχοντες τον Μελωδό, για όσους θέλουν να προμηθευθούν και την αναβάθμιση, η οποία εκτός πάμπολλων άλλων θα περιλαμβάνουν "μουσική ορθογραφία Β.Μ." ocr, κλπ κλπ.
Μέχρι τότε, οι "ασκήσεις υπομονών " μου :D συνεχίζονται!!!!!!
 
Top