Καταβασίες του τυφλού...υπό Νικ. Γιάννου

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Λαμβάνω την μεγάλην τιμήν να αναρτήσω αργές καταβασίες, ενός διδασκάλου ο οποίος είναι από τα πιο αγαπημένα μου πρόσωπα στο forum,από τους πιο ήρεμους και ήμερους πατριαρχικούς ιεροψάλτας που έχω δίπλα μου ανά πάσα στιγμή και ώρα,ένας....ένας....ένας....μοναδικός.
Σ΄ευχαριστώ αδελφέ διδάσκαλε....:)

Υ.Γ.Όποιος δεν βάλει thanks,είναι απαράδεκτος και ζηλόφθων.
Δάσκαλε μην με βρίζεις από μέσα σου,σε βλέπω......:D:D:D
 

Attachments

  • 11052901_TW_SWTHRI_THEW.MP3
    4.1 MB · Views: 116

DIALE

Νέο μέλος
ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ Κο ΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΣΕΝΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΕΧΩΡΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ, ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ, ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΣΤΑΝΙΤΣΑ.ΑΡΙΣΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ....
 

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Αφού μπόρεσε και πήγε στο Ναύπλιο για γάμο,δόξα σοι ο Θεός.Στην Λάρισα έχουμε πολλούς γάμους,στους οποίους είναι καλεσμένος πάλιν και πολλάκις αλλά...αγρόν ηγοράζαμε.Δεν πειράζει.Εξάλλου οι συμπάθειες βρίσκονται σε άλλες περιοχές.Ναύπλιο,Κέρκυρα,κ.λ.π............:wink::D
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Όποιος δεν βάλει thanks,είναι απαράδεκτος και ζηλόφθων.
Δάσκαλε μην με βρίζεις ......:D:D:D

Ηρέμησε, φίλε μου.... Το thanks είναι προαιρετικό, δεν επιβάλλεται με το έτσι θέλω....:D
Βρίζω αλλά ... κόσμια:D, και φυσικά όχι εσένα...:D
Έχω ξαναπεί ότι ... δεν είμαι ... άρχων, είμαι ον, δηλ. υπάρχον...:D Συνεπώς να αφαιρεθεί ο τίτλος άμεσα, γιατί θα ... βρίσω:D
Ε! που κακό να μή σέ 'βρει!:D:D:D
 

ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

Παλαιό Μέλος
Ηρέμησε, φίλε μου.... Το thanks είναι προαιρετικό, δεν επιβάλλεται με το έτσι θέλω....:D
Βρίζω αλλά ... κόσμια:D, και φυσικά όχι εσένα...:D
Έχω ξαναπεί ότι ... δεν είμαι ... άρχων, είμαι ον, δηλ. υπάρχον...:D Συνεπώς να αφαιρεθεί ο τίτλος άμεσα, γιατί θα ... βρίσω:D
Ε! που κακό να μή σέ 'βρει!:D:D:D

Αχ κακό που με βρήκε......:D
Χαίρε Άρχων...:) συγνώμη,ον -υπάρχων-ήθελα να είπω.......:D:D:D
 
Top