Κασέτες Θρ. Στανίτσα

Αν και οι ηχογραφησεις του άρχοντα είναι πάμπολες, έχω στο αρχείο μου γύρω στις 60 κασέτες που τις απέκτησα την δεκαετία του `90.
Δυστυχώς δεν έχω καθόλου χρόνο να τις περάσω ψηφιακά, και δεν έχω την εμπειρία να τις κατατάξω χρονολογικά, όσον αφορά στα περιεχόμενα τους.
Ερώτηση:
Υπάρχει κάποιος φίλος να του στείλω τις κασέτες και εν καιρώ να εντοπίσει κάτι που πιθανώς να μην έχει ανέβει έως στιγμής;
Είναι κρίμα να τις τρώει ο χρόνος και η σκόνη.
Ευχαριστώ.
 
Last edited:

Τσούκαλας Λεωνίδας

Παλαιό μέλος
Αν και οι ηχογραφησεις του άρχοντα είναι πάμπολες, έχω στο αρχείο μου γύρω στις 60 κασέτες από την δεκαετία του `90.
Δυστυχώς δεν έχω καθόλου χρόνο να τις περάσω ψηφιακά, και δεν έχω την εμπειρία να τις κατατάξω χρονολογικά, όσον αφορά στα περιεχόμενα τους.
Ερώτηση:
Υπάρχει κάποιος φίλος να του στείλω τις κασέτες και εν καιρώ να εντοπίσει κάτι που πιθανώς να μην έχει ανέβει έως στιγμής;
Είναι κρίμα να τις τρώει ο χρόνος και η σκόνη.
Ευχαριστώ.

Ο άρχοντας κοιμήθηκε το 87'. Μήπως έχετε κάνει λάθος ως προς τον χρονικό προσδιορισμό?
 

xristos.k

Κλωναρίδης-Τσαμκιράνης-Φωτόπουλος-Nίκου
Αν και οι ηχογραφησεις του άρχοντα είναι πάμπολες, έχω στο αρχείο μου γύρω στις 60 κασέτες που τις απέκτησα την δεκαετία του `90.
Δυστυχώς δεν έχω καθόλου χρόνο να τις περάσω ψηφιακά, και δεν έχω την εμπειρία να τις κατατάξω χρονολογικά, όσον αφορά στα περιεχόμενα τους.
Ερώτηση:
Υπάρχει κάποιος φίλος να του στείλω τις κασέτες και εν καιρώ να εντοπίσει κάτι που πιθανώς να μην έχει ανέβει έως στιγμής;
Είναι κρίμα να τις τρώει ο χρόνος και η σκόνη.
Ευχαριστώ.


Εχετε βρει ανθρωπο για να μετατρεψει τις κασετες κ.Ηλια?
 

psaltaki

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΡΤΣΙΟΣ
Kαλα εκανες Χριστο και υπενθημισες το θεμα αυτο.

Φυσικα καλα θα ηταν εαν μπορουσες να το αναλαβεις,εφοσον εχεις χρονο να ασχοληθεις.

Ευχαριστουμε.
 

xristos.k

Κλωναρίδης-Τσαμκιράνης-Φωτόπουλος-Nίκου
Kαλα εκανες Χριστο και υπενθημισες το θεμα αυτο.

Φυσικα καλα θα ηταν εαν μπορουσες να το αναλαβεις,εφοσον εχεις χρονο να ασχοληθεις.

Ευχαριστουμε.


Ναι ναι για αυτο το ειπα και γω,τωρα καλοκαιρακι που ειναι πιο χαλαρα τα πραματα καλα θα ηταν να το τελειωναμε και αυτο το θεμα!
 

psaltaki

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΡΤΣΙΟΣ
κ.Ηλια πιστευω οτι ο κ.Χριστος ειναι ο καταληλος ανθρωπος για αυτην τη δουλεια, χωρις να θελω να μειωσω καποιον αλλο συναδελφο.

Φιλικα
Αναστασιος
 
Top