Καραμάνης 1972 - 1982 (αρχείο aandrik)

aandrik

Νέο μέλος
κυριε Παπαδημητριου φοβερες οι ηχογραφησεις. Σας ευχαριστω κι εγω απ τη μερια μου. Τωρα, ισως να μπορουσα να βοηθησω κι εγω στη συλλογη σπανιων ηχογραφησεων του αρχοντα. εχω περιπου 35 κασσετες της περιοδου 1972-82 με τον Καραμανη και τον πατερα μου ( Αυγουστινο) σε παιδικη ηλικια, σε διαφορους ναους αλλα ειδικα στο μητροπολιτικο ναο Αγ. Γρηγοριου του Παλαμα. θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου τον τροπο να τις ανεβασω;; ευχαριστω εκ των προτέρων...
 

Johnsteff

Στεφούλης Ιωάννης
κυριε Παπαδημητριου φοβερες οι ηχογραφησεις. Σας ευχαριστω κι εγω απ τη μερια μου. Τωρα, ισως να μπορουσα να βοηθησω κι εγω στη συλλογη σπανιων ηχογραφησεων του αρχοντα. εχω περιπου 35 κασσετες της περιοδου 1972-82 με τον Καραμανη και τον πατερα μου ( Αυγουστινο) σε παιδικη ηλικια, σε διαφορους ναους αλλα ειδικα στο μητροπολιτικο ναο Αγ. Γρηγοριου του Παλαμα. θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου τον τροπο να τις ανεβασω;; ευχαριστω εκ των προτέρων...

Να ανοιγεί καινούργιο thread παρακαλώ!
Να είσαι καλά αγόρι μου!
Στείλε μου και προσωπικό μήνυμα.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου τον τροπο να τις ανεβασω;; ευχαριστω εκ των προτέρων...

Εμείς ευχαριστούμε! Ο ασφαλέστερος τρόπος είναι να επικοινωνήσεις με κάποιον συμπολίτη (ο κ. Στεφούλης μάλλον προσφέρεται αν κρίνω από την απάντησή του και την αγάπη του στον άρχοντα! :wink:) να σε βοηθήσει να ψηφιοποιηθούν και να ανέβουν στην καλύτερη δυνατή ποιότητα για όλους μας. Να είσαι καλά.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Έγινε τίποτα με την ψηφιοποίηση αυτού του αρχείου τελικά; Ευχαριστώ.
 

aandrik

Νέο μέλος
κε Δημητρη ορισμενα προβληματα πρακτικα και προσωπικα με εκαναν να σκεφτω να ζητησω την προσωρινη καταργηση του thread. ευτυχως ολα πλεον βαινουν καλως και μεχρι τα χριστουγεννα μεγαλο μερος του υλικου θα ειναι διαθεσιμο. Ζητώ συγγνωμη απο ολους για την καθυστερηση!
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Αλίμονο, καμμία πίεση από μας. Με το καλό όταν και όποτε μπορέσετε. Ευχαριστούμε πολύ.
 
Top