Καλώς σας βρίσκω

K

konman

Guest
Αγαπητοι μου φιλοι γεια σας ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα να εκφρασω τους χαιρετισμους μου σε ολο το φορουμ.Ειχα γραφτει πριν μερικες ημερες και πραγματικα αισθανομαι πολυ χαρουμενος που υπαρχει αυτος ο ομορφος ιστοχωρος αμεσης επικοινωνιας και ανταλλαγης μηνυματων απο ανθρωπους που μοιραζονται το ιδιο παθος και τις ιδιες ανησυχιες.Ενας απ αυτους ειμαι και εγω.Συγχαρητηρια στους διαχειριστες και συντονιστες για την προσπαθεια και το πραγματικα αξιολογο εργο που προσφερουν αλλα και σε ολα τα μελη που μοιραζονται με τη καρδια τους οτι εχουν και μπορουν να προσφερουν.Καλως σας βρισκω,παντα επιτυχιες και καλη δυναμη σε ολους.
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Αγαπητοι μου φιλοι γεια σας ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα να εκφρασω τους χαιρετισμους μου σε ολο το φορουμ.Ειχα γραφτει πριν μερικες ημερες και πραγματικα αισθανομαι πολυ χαρουμενος που υπαρχει αυτος ο ομορφος ιστοχωρος αμεσης επικοινωνιας και ανταλλαγης μηνυματων απο ανθρωπους που μοιραζονται το ιδιο παθος και τις ιδιες ανησυχιες.Ενας απ αυτους ειμαι και εγω.Συγχαρητηρια στους διαχειριστες και συντονιστες για την προσπαθεια και το πραγματικα αξιολογο εργο που προσφερουν αλλα και σε ολα τα μελη που μοιραζονται με τη καρδια τους οτι εχουν και μπορουν να προσφερουν.Καλως σας βρισκω,παντα επιτυχιες και καλη δυναμη σε ολους.

Καλως Ορισες . Καλη Διαμονη .
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Σέ καλωσορίζω κι ἐγώ!

Ἀπορῶ πῶς δέν ρώτησε ὁ κ. Λιναρδάκης τό ὀνοματεπώνυμό σου; Ἐπειδή εἶσαι Κρητικός; Ἐξαιρέσεις...;;;

Πάντως ἐπειδή ἴσως καί νά ἀλλάζουν τά πράγματα.... ἐγώ θά τό ἤθελα.

Νά εἶσαι καλά καί συγχαρητήρια γιά τά καλά σου λόγια γιά τό φόρουμ!


 
K

konman

Guest

Σέ καλωσορίζω κι ἐγώ!

Ἀπορῶ πῶς δέν ρώτησε ὁ κ. Λιναρδάκης τό ὀνοματεπώνυμό σου; Ἐπειδή εἶσαι Κρητικός; Ἐξαιρέσεις...;;;

Πάντως ἐπειδή ἴσως καί νά ἀλλάζουν τά πράγματα.... ἐγώ θά τό ἤθελα.

Νά εἶσαι καλά καί συγχαρητήρια γιά τά καλά σου λόγια γιά τό φόρουμ!


Εαν δεν κανω λαθος το ειχα καταχωρισει στην εγγραφη μου εαν οχι παρακαλω να μου το πειτε να σας το στειλω με καποιο τροπο [προσωπικα στους Διαχειριστες].Ευχαριστω για το ενδιαφερον.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Μα δεν ξερω ουτε ποιος ειναι ουτε απο που ειναι .

Καταλάβατε, ὅτι πλάκα ἔκανα!
Πάντως φαίνεται ὅτι ἀλλάξατε «πολιτική».

Καλό αὐτό.


 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
    Πάντως φαίνεται ὅτι ἀλλάξατε «πολιτική».


Λετε ; Ξερετε οτι τωρα εχω αναγκαστικα αλλες πρωτεραιωτητες , εκτος Ψαλτολογιου . Η ανωνυμια μπορει να περιμενει .
 
Top