Καλησπέρα από Αλεξανδρούπολη - Φέρες

aposapostolopoulos

Απόστολος Αποστολόπουλος
Καλησπέρα σε όλους τους αγαπητούς φίλους,

Είμαι Στρατιώτης και έχω δύο μέρες που έχω μετατεθεί σε μία μονάδα στο Δορίσκο, ένα χωριό δίπλα στις Φέρες στην Αλεξανδρούπολη. Μιας και εκκλησιάζομαι κάθε Κυριακή θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιος αξιόλογος ψάλτης στην περιοχή ώστε να πάω κάποια Κυριακή να τον ακούσω. Επίσης εάν κάποιος συνάδελφος ψάλλει στην περιοχή και είναι μέλος του forum να τον επισκεφθώ και να γνωριστούμε.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Με Τιμή
Στρ(ΜΧ) Αποστολόπουλος Απόστολος
 
Καλησπέρα σε όλους τους αγαπητούς φίλους,

Είμαι Στρατιώτης και έχω δύο μέρες που έχω μετατεθεί σε μία μονάδα στο Δορίσκο, ένα χωριό δίπλα στις Φέρες στην Αλεξανδρούπολη. Μιας και εκκλησιάζομαι κάθε Κυριακή θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιος αξιόλογος ψάλτης στην περιοχή ώστε να πάω κάποια Κυριακή να τον ακούσω. Επίσης εάν κάποιος συνάδελφος ψάλλει στην περιοχή και είναι μέλος του forum να τον επισκεφθώ και να γνωριστούμε.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Με Τιμή
Στρ(ΜΧ) Αποστολόπουλος Απόστολος

Καλώς ήρθες στα μέρη μας. Λοιπόν, μπορείς να πάς στις Φέρρες όπου ψάλλει ο κύριος Κόκορης. Επίσης στην Αλεξανδρούπολη, είτε στη Μητρόπολη, και οπουδήποτε αλλού θα ακούσεις πολύ καλούς ψάλτες λόγω της μεγάλης σχολής του αείμνηστου πρωτοψάλτου κ.Σβυντρίδη Γεωργίου. Και τέλος άν ανέβεις ακόμη πιό βόρεια,Ορεστιάδα μεριά,ελα σε μένα να με βοηθήσεις!!!
Καλή θητεία σου εύχομαι!!!
 

aposapostolopoulos

Απόστολος Αποστολόπουλος
Καλώς ήρθες στα μέρη μας. Λοιπόν, μπορείς να πάς στις Φέρρες όπου ψάλλει ο κύριος Κόκορης. Επίσης στην Αλεξανδρούπολη, είτε στη Μητρόπολη, και οπουδήποτε αλλού θα ακούσεις πολύ καλούς ψάλτες λόγω της μεγάλης σχολής του αείμνηστου πρωτοψάλτου κ.Σβυντρίδη Γεωργίου. Και τέλος άν ανέβεις ακόμη πιό βόρεια,Ορεστιάδα μεριά,ελα σε μένα να με βοηθήσεις!!!
Καλή θητεία σου εύχομαι!!!

Ευχαριστώ πολύ και για τις πληροφορίες αλλά και για την ευχή!!
Για τον αείμνηστο κ.Σβυντρίδη έχω ακούσει πάρα πολλά και καλά.
Από την προσεχή Κυριακή θα αρχίσω το touring στην περιοχή του Έβρου.
Αγαπητέ Μαργαρίτη πιστεύω να τα πούμε κι από κοντά.
Ευχαριστώ και πάλι και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία, ιεροψαλτική και μη, θα είναι καλοδεχούμενη!

Στρ(ΜΧ) Αποστολόπουλος Απόστολος
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Ευχαριστώ πολύ και για τις πληροφορίες αλλά και για την ευχή!!
Για τον αείμνηστο κ.Σβυντρίδη έχω ακούσει πάρα πολλά και καλά.
Από την προσεχή Κυριακή θα αρχίσω το touring στην περιοχή του Έβρου.
Αγαπητέ Μαργαρίτη πιστεύω να τα πούμε κι από κοντά.
Ευχαριστώ και πάλι και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία, ιεροψαλτική και μη, θα είναι καλοδεχούμενη!

Στρ(ΜΧ) Αποστολόπουλος Απόστολος

Παρών;;;Παρουσιάσου....

Ευχές από μακριά,

Δ.
 
Top