[Ανακοίνωση] Ιστοσελίδα χωρίς όνομα

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Ψάχνοντας να βρώ ηχογράφηση της αργης δοξολογίας σε α΄ήχο του Ιακώβου, βρέθηκα και σ' αυτην την ιστοσελίδα, που δεν έχει «όνομα» έχει όμως περιεχόμενα και μάλιστα πολύ πλούσια σε Βυζαντινή Μουσική, όσο και σε βίντεο και ομιλίες. Επειδή δεν έχω τον χρόνο να την ψάξω περισσότερο, θα παρακαλούσα όποιον μπορεί, να το κάνει και να μας δώσει περισσότερες πληροφορίες για το περιεχόμενο, προς όφελος όλων των ενδιαφερομένων.
 

Emmanouil Giannopoulos

Emmanouil Giannopoulos
Ψάχνοντας να βρώ ηχογράφηση της αργης δοξολογίας σε α΄ήχο του Ιακώβου, βρέθηκα και σ' αυτην την ιστοσελίδα, που δεν έχει «όνομα» έχει όμως περιεχόμενα και μάλιστα πολύ πλούσια σε Βυζαντινή Μουσική, όσο και σε βίντεο και ομιλίες. Επειδή δεν έχω τον χρόνο να την ψάξω περισσότερο, θα παρακαλούσα όποιον μπορεί, να το κάνει και να μας δώσει περισσότερες πληροφορίες για το περιεχόμενο, προς όφελος όλων των ενδιαφερομένων.

Εγώ γιατί βλέπω ρόμβους αντί για ελληνικά;
 

Firfiris

Κωστόπουλος Ευθύμιος
Εγώ γιατί βλέπω ρόμβους αντί για ελληνικά;

Μπορεί να ήθελες να γίνεις μαθηματικός ή σχεδιαστής μικρός :p:D

Και εγώ πάντως ρόμβους βλέπω αλλά δεν ήθελα αυτά τα δύο...
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Θέλει αλλαγή στην «κωδικοποίηση» (encoding) σε ελληνικά.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Ἐκτός ἀπό τήν ἀλλαγή στό Κωδικοποίηση>Ελληνικά (Windows), ὅπου διαβάζετε πολύ ὡραῖα, πρέπει νά εἶναι τό ἀρχεῖο πού ὑπῆρχε σ᾿ αὐτήν τήν ἱστοσελίδα, πού εἴχαμε ἐπισημάνει ὅτι εἶναι ἀνενεργός, ἀλλά τώρα λειτουργεῖ κάτι σάν φόρουμ [ἐδῶ].


 
Top