[Ανακοίνωση] Ισοκράτης Πιάνο (Π. Παπαδημητρίου)

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ
Δεν γνωρίζω Πανίκο. Κοίταξε στην κατηγορία των ισοκρατών εδώ στο Ψ μήπως βρεις κάτι.
 

tomasn54

Μέλος
Αγόρασα την υπέροχη εφαρμογή (πάρα πολύ χρήσιμη για μελέτη στο σπίτι) και τα υπόλοιπα μέσα από την εφαρμογή και έχω μερικές απορίες.
1. Βλέπω στα βιντεάκια στο youtube να έχει η εφαρμογή ελληνικά. Μπορώ να τα αλλάξω απο τα αγγλικά σε ελληνικά;
2. Η εφαρμογή τερματίζει από μόνη της (σε πετάει εξω) στα windows 10, όταν έχει φορτώσει μια αποθηκευμένη κλίμακα και εν συνεχεία πηγαίνω να φορτώσει κάποια άλλη.
3. Ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να αποθηκευθεί η ρύθμιση να ξεκινάει ο ισοκράτης απο τη νότα Δι και όχι απο τη Νη.
Ευχαριστώ.
 

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ
Σας ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω και θα σας πω.

Για τα ελληνικά θα πρέπει να γυρίσετε τον υπολογιστή σας στα ελληνικά. Εμφανίζεται στην γλώσσα που έχουν ενεργοποιημένη τα Windows.
 

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ
Καλησπέρα, δεν μπόρεσα να επιβεβαιώσω το πρόβλημα με τις κλίμακες που είπατε στον υπολογιστή μου με Windows 10.

Αν θέλετε επικοινωνείστε μαζί μου στο email που είναι μέσα στον Ισοκράτη : Help (F1), και στείλτε μου επίσης και το Debug info (πληρ. αποσφαλμάτωσης), και περιγράψτε μου ακριβώς την διαδικασία που σας παρουσιάζει το πρόβλημα για να την δούμε μαζί.

Ευχαριστώ
 

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ
Χρόνια πολλά,

το θέμα λύθηκε με την χθεσινή αναβάθμιση του Ισοκράτη Πιάνο 10.4.1.

Eπίσης πρόσθεσα στον Ισοκράτη Πιάνο και τον δεύτερο ήχο Ισοκράτη με την φωνή μου: "Ισοκράτης Π2 -12".

φιλικά,
Παναγιώτης.
 

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ
Χαίρετε,

ἐνημερωτικά, ἡ ἐφαρμογὴ Ισοκράτης Πιάνο πλέον δὲν εἶναι διαθέσιμη γιὰ νέους χρῆστες.

Εἶναι ὅμως διαθέσιμη στὴν ἐφαρμογή Microsoft Store (ὄχι γιὰ τὸ κοινό, ἀλλὰ) γιὰ τοὺς ὑπάρχοντες χρῆστες: Ἄν χρειαστεῖ νὰ τὴν ἐπανεγκαταστήσετε, πηγαίνετε στὴν ἐφαρμογή Microsoft Store > τρεῖς τελίτσες (πάνω δεξιά) > My Library > All owned > Isokratis Piano (ἢ στὰ Ἑλληνικὰ ἀναλόγως τί γλῶσσα ἔχετε στὸν ὑπολογιστή σας.

φιλικά,
Παναγιώτης

Υ.Γ. Στόν κ. Θωμᾶ παραπάνω: κ. Θωμᾶ αὐτὸ τὸ πρόβλημα πρέπει νὰ δημιουργήθηκε ἀπὸ τὰ Windows 10. Νομίζω ἂν πατήσετε πρῶτα τό Load (χωρὶς νὰ φορτώσετε κλίμακα), καὶ μετὰ σώσετε τὴν νέα κλίμακα, θα σωθεῖ.

Υ.Γ.2. Ὅποιοι τὴν ἔχετε ἤδη, μπορεῖτε ἀκόμη νὰ κατεβάσετε "δωρεάν" τα 4 πρόσθετα της εφαρμογής, μεταξύ των οποίων και τό Key Tuning.
 
Κύριε Παπαδημητρίου Χρόνια Πολλά και Καλή Ευλογημένη Χρονιά.
Ενδιαφέρθηκα κάπως αργά για την εφαρμογή του ισοκράτη, συγκεκριμένα αρχές Δεκεμβρίου. Διαπίστωσα ότι η δική σας εφαρμογή διαθέτει τον ήχο που μου αρέσει περισσότερο διότι προσομοιάζει περισσότερο την ανθρώπινη φωνή και ακούγεται ήπια και γλυκά. Όμως δυστυχώς δεν σας πρόλαβα! Είδα ότι πλέον δεν τον διαθέτετε. Μήπως θα μπορούσατε να μου τον δίνατε και εμένα; Θερμή παράκληση. Ευχαριστώ πολύ. Σοφοκλής Γρηγοριάδης sofgrh@gmail.com, κιν. 6945585414
 

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά,

με συγχωρείτε πολύ, μου έχουν ζητήσει αρκετοί φίλοι τους ισοκράτες, αλλά είναι προληφθείσα απόφασή μου, έφτασαν στο τέλος τους αμετακλήτως. Οι συγκεκριμένες εφαρμογές δεν πρόκειται ούτε να ενημερωθούν περαιτέρω, ούτε να πωληθούν ή δωθούν.

(Και γενικά μιλώντας, δεν έχω εξουσιοδοτήσει, ούτε εξουσιοδοτώ κανέναν, να μοιράζει ή εκμεταλλεύεται τις εφαρμογές μου δεξιά αριστερά, έστω και αν τις σπάσει ή υποκλέψει).

φιλικά,
Παναγιώτης
 

bakou85

Παλαιο μελος
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά,

με συγχωρείτε πολύ, μου έχουν ζητήσει αρκετοί φίλοι τους ισοκράτες, αλλά είναι προληφθείσα απόφασή μου, έφτασαν στο τέλος τους αμετακλήτως. Οι συγκεκριμένες εφαρμογές δεν πρόκειται ούτε να ενημερωθούν περαιτέρω, ούτε να πωληθούν ή δωθούν.

(Και γενικά μιλώντας, δεν έχω εξουσιοδοτήσει, ούτε εξουσιοδοτώ κανέναν, να μοιράζει ή εκμεταλλεύεται τις εφαρμογές μου δεξιά αριστερά, έστω και αν τις σπάσει ή υποκλέψει).

φιλικά,
Παναγιώτης
Καλησπερα σας.καλη σαρακοστη.ειχα αγορασει τον ισοκρατη σας και δυστυχως εσβησα κατα λαθος και απο την βιβλιοθηκη το προγραμμα.μπορειτε να μου το στειλετε στο email μου;
 

Παναγιώτης

σκολιοὶ γὰρ λογισμοί, χωρίζουσιν ἀπὸ Θεοῦ
Καλησπερα σας.καλη σαρακοστη.ειχα αγορασει τον ισοκρατη σας και δυστυχως εσβησα κατα λαθος και απο την βιβλιοθηκη το προγραμμα.μπορειτε να μου το στειλετε στο email μου;

Καλή Σαρακοστή!

Το πρόγραμμα δεν είναι διαθέσιμο σε οιαδήποτε μορφή πλέον.

Είναι αδύνατο πάντως να σβηστεί από την βιβλιοθήκη, επειδή τέτοια δυνατότητα δεν υπάρχει από την Microsoft. Ίσως έχεις βάλει άλλο email. Πρέπει να βάλεις στον υπολογιστή το email με το οποίο αγόρασες την εφαρμογή, και με αυτό το email άνοιξε την βιβλιοθήκη του Microsoft store.
 

bakou85

Παλαιο μελος
Καλή Σαρακοστή!

Το πρόγραμμα δεν είναι διαθέσιμο σε οιαδήποτε μορφή πλέον.

Είναι αδύνατο πάντως να σβηστεί από την βιβλιοθήκη, επειδή τέτοια δυνατότητα δεν υπάρχει από την Microsoft. Ίσως έχεις βάλει άλλο email. Πρέπει να βάλεις στον υπολογιστή το email με το οποίο αγόρασες την εφαρμογή, και με αυτό το email άνοιξε την βιβλιοθήκη του Microsoft store.
Σας ευχαριστω πολυ.
 
Top