Θεία Λειτουργία σε τρίτο ήχο - 13/05/2009 Μεσοπεντηκοστής

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω την Θεία Λειτουργία σε τρίτο ήχο η οποία έγινε στις 13/05/2009 (Μεσοπεντηκοστής ) εσπέρας στον Ιερό Ναό Αγίου Αντωνίου Βέροιας, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου μας κ.κ. Παντελεήμονος, μετά του Ιερέως Πατρός Νεκταρίου, των Διακόνων Πατέρων Παύλου & Λουκάς, και στην οποία ψάλλει η ταπεινότητά μου.
Βασίλης Κιαμηλίδης
 

Attachments

  • Θεία Λειτoυργία σε 3ο ήχο Ι.Ν.Α. Αντωνίου Βέροιας.mp3
    20.6 MB · Views: 131

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Επισυνάπτω την Θεία Λειτουργία σε τρίτο ήχο η οποία έγινε στις 13/05/2009 (Μεσοπεντηκοστής ) εσπέρας στον Ιερό Ναό Αγίου Αντωνίου Βέροιας, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου μας κ.κ. Παντελεήμονος, μετά του Ιερέως Πατρός Νεκταρίου, των Διακόνων Πατέρων Παύλου & Λουκάς, και στην οποία ψάλλει η ταπεινότητά μου.
Βασίλης Κιαμηλίδης

Αγαπητε Βασιλη , γλυκος στους τροπους , γλυκος και στη φωνη . Μπραβο .
 

teofilos3

Γεώργιος Παλιούρας
Επισυνάπτω την Θεία Λειτουργία σε τρίτο ήχο η οποία έγινε στις 13/05/2009 (Μεσοπεντηκοστής ) εσπέρας στον Ιερό Ναό Αγίου Αντωνίου Βέροιας, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου μας κ.κ. Παντελεήμονος, μετά του Ιερέως Πατρός Νεκταρίου, των Διακόνων Πατέρων Παύλου & Λουκάς, και στην οποία ψάλλει η ταπεινότητά μου.
Βασίλης Κιαμηλίδης

Αγαπητέ Βασίλη τώρα μπόρεσα να ακούσω τα μελλύριτα άσματα της του Δαμασκηνού τέχνης που αποδίδεις θαυμάσια.
Να είσαι καλά να υμνομελωδείς τον ύψιστο όπως εσύ το κάνεις με ιεροπρέπεια.
Περιμένουμε και άλλα
Γιώργος Παλιούρας
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Επισυνάπτω την Θεία Λειτουργία σε τρίτο ήχο η οποία έγινε στις 13/05/2009 (Μεσοπεντηκοστής ) εσπέρας στον Ιερό Ναό Αγίου Αντωνίου Βέροιας, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου μας κ.κ. Παντελεήμονος, μετά του Ιερέως Πατρός Νεκταρίου, των Διακόνων Πατέρων Παύλου & Λουκάς, και στην οποία ψάλλει η ταπεινότητά μου.
Βασίλης Κιαμηλίδης

Πολύ καλός γλυκύτατος και καλός χρόνος. Μπράβο

Γιώργος
 

tsak77

Χρῆστος Τσακίρογλου
Επισυνάπτω την Θεία Λειτουργία σε τρίτο ήχο η οποία έγινε στις 13/05/2009 (Μεσοπεντηκοστής ) ...

Άκουσμα που χαλαρώνει τον ακροατή και δεν περιέχει έπαρση και εγωισμό. Και το κυριώτερο για μένα, μπορεί να το παρακολουθεί κανείς ξεκούραστα.

Κυρ Βασίλη, νάσαι καλά.

Υ.Γ. Μ' άρεσε το κολπάκι στο τέλος του "Αλλότριον..." ώστε να επανεφέρεις τους Ιερείς στην "τάξη" του Γ΄ ήχου. :wink:
 
Top