Η συμβολή του Αυτόγραφου Θεωρητικού του Χρυσάνθου στη Θεωρία και στην Πράξη της Β.Μουσικής

V_Zacharis

Παλαιό Μέλος
Το άρθρο του Άρχοντος Πρωτοψάλτου της Αγιωτάτης Αρχιεπισκοπής Κων/πόλεως κ.Λυκούργου Αγγελόπουλου στο περιοδικό "Μουσικός Τόνος" (Τεύχος 36/Καλοκαίρι-Φθινόπωρο 2009) του ωδείου "Φίλιππος Νάκας" (στο οποίο και διδάσκει).

Υ.Γ.
Από εκεί και η φωτογραφία.
 

Attachments

  • Η συμβολή του Αυτόγραφου Θεωρητικού του Χρυσάνθου στη Θεωρία και στην Πράξη της Β.Μουσικής.pdf
    4.3 MB · Views: 86

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Το άρθρο του Άρχοντος Πρωτοψάλτου της Αγιωτάτης Αρχιεπισκοπής Κων/πόλεως κ.Λυκούργου Αγγελόπουλου στο περιοδικό "Μουσικός Τόνος" (Τεύχος 36/Καλοκαίρι-Φθινόπωρο 2009) του ωδείου "Φίλιππος Νάκας" (στο οποίο και διδάσκει).

Υ.Γ.
Από εκεί και η φωτογραφία.

Ευχαριστίες θερμές, Βασίλη, αλλά ανέβασε και το προηγούμενο άρθρο του που μνημονεύει ο Άρχοντας ότι δημοσιεύτηκε σε προηγούμενο τεύχος του ''Μουσικού Τόνου'' ( τχ 35;), αν μπορείς.

Δ.
 
Last edited:

antonios

Αετόπουλος Αντώνιος
Ευχαριστίες θερμές, Βασίλη, αλλά ανέβασε και το προηγούμενο άρθρο του που μνημονεύει ο Άρχοντας ότι δημοσιεύτηκε σε προηγούμενο τεύχος του ''Μουσικού Τόνου'' ( τχ 35;), αν μπορείς.

Δ.

Του κάηκε το μόντεμ, τράκαρε... , για να αναφέρουμε μόνο όσα είναι ήδη γνωστά στο φόρουμ. Ακόμα και αν μπορούσε, είσαι σίγουρος πως θέλεις κάτι απ'τα χεράκια του τώρα; :D:D:D
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Του κάηκε το μόντεμ, τράκαρε... , για να αναφέρουμε μόνο όσα είναι ήδη γνωστά στο φόρουμ. Ακόμα και αν μπορούσε, είσαι σίγουρος πως θέλεις κάτι απ'τα χεράκια του τώρα; :D:D:D

Βεβαίως και θέλω. Λυπούμαι βέβαια για αυτά τα άσχημα ( για το μόντεμ δεν το γνώριζα), αλλά η ζωή συνεχίζεται, και πάντα με την προϋπόθεση αν μπορεί...

Δ.
 

V_Zacharis

Παλαιό Μέλος
Του κάηκε το μόντεμ
Ποιό μόντεμ;;;; Όχι δεν μου κάηκε (ακόμα) το μόντεμ! (Αντωνάκη αν πάθει κάτι το μόντεμ μου, μην σε πετύχω πουθενά...)

Για την ώρα μετράμε ένα τρακάρισμα, έναν εκτυπωτή και το σημερινό σκάνερ. Καλά πάει...

Δημήτρη δεν νομίζω να το έχω εκείνο το άρθρο. Τουλάχιστον όχι σκαναρισμένο. Και το περιοδικό κάπου το έχω καταχωνιάσει και δεν το βρίσκω. Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος άλλος...
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Ποιό μόντεμ;;;; Όχι δεν μου κάηκε (ακόμα) το μόντεμ! (Αντωνάκη αν πάθει κάτι το μόντεμ μου, μην σε πετύχω πουθενά...)

Για την ώρα μετράμε ένα τρακάρισμα, έναν εκτυπωτή και το σημερινό σκάνερ. Καλά πάει...

Δημήτρη δεν νομίζω να το έχω εκείνο το άρθρο. Τουλάχιστον όχι σκαναρισμένο. Και το περιοδικό κάπου το έχω καταχωνιάσει και δεν το βρίσκω. Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος άλλος...

...Ελπίζω ότι δε θα χρειαστεί να σου αφιερώσω αυτό, κι έχει και κάτι διαστήματα και έλξεις κατάλληλες....

Καλά κουράγια!
Δ.
 
Last edited:

antonios

Αετόπουλος Αντώνιος
Ανασκευάζω πάραυτα!!! Κάνω δήλωση μετανοίας και ομολογώ το λάθος. Απλά όλα αυτά modem, scanner, printer, computer, navigator, calculator.... όλα ίδια μου φαίνονται :D:eek::D
 
Top