Ευχές για τη νέα σχολική χρονιά...

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Με την ευκαιρία του σχολικού αγιασμού εύχομαι σε όλα τα μέλη του φόρουμ που έχουν παιδιά στο σχολείο (ειδικά όσα πάνε φέτος στην Α΄ Δημοτικού) ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΛΗ ΦΩΤΙΣΗ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟ!
Μακάρι το ταξίδι μέσα στη μάθηση να είναι μια ευλογημένη και ευτυχισμένη πορεία, και για τα παιδιά και για όλη την οικογένεια…
 

giannis m.

Μέλος
Με την ευκαιρία του σχολικού αγιασμού εύχομαι σε όλα τα μέλη του φόρουμ που έχουν παιδιά στο σχολείο (ειδικά όσα πάνε φέτος στην Α΄ Δημοτικού) ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΛΗ ΦΩΤΙΣΗ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟ!
Μακάρι το ταξίδι μέσα στη μάθηση να είναι μια ευλογημένη και ευτυχισμένη πορεία, και για τα παιδιά και για όλη την οικογένεια…

Να'στε καλα!!!
 

pransot

Πράντζος Σωτήρης
Ειδικα εμεις οι δασκαλοι ευχαριστουμε!

Με την ευκαιρια θα ειχε ενδιαφερον να συγκεντρωνονταν καπου εμεπιριες δασκαλων -καθηγητων-μουσικων που ειναι ψαλτες και το πως ενεταξαν αυτη τους την ιδιοτητα στην εκπαιδευτικη πραξη.
Καθε καινουργια ιδεα ειναι παντα χρησιμη
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Καλή σχολική χρονιά! Ο Θεός να φωτίζει τα παιδιά όλων των μελών του φόρουμ και όλου του κόσμου!
Αν το τέλος της γνώσης είναι να φτάσει κανείς στον Θεό, τότε η σημερινή μέρα πρέπει να είναι πολύ σημαντική για το σχέδιο Του για τον κάθε άνθρωπο. Ας μου επιτραπεί να πω ότι μου μοιάζει ημέρα χαράς για τον Θεό ...
Αυτή η σκέψη ας παρηγορεί κι ας συντροφεύει όλους τους φίλους και μέλη του φόρουμ που είναι γονείς, σε όλες τις δυσκολίες που θα αντιμετωπίσουν και στον αγώνα που θα καταβάλουν μαζί με τα παιδιά τους και τη φετινή σχολική χρονιά...
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Αν το τέλος της γνώσης είναι να φτάσει κανείς στον Θεό, τότε η σημερινή μέρα πρέπει να είναι πολύ σημαντική για το σχέδιο Του για τον κάθε άνθρωπο. Ας μου επιτραπεί να πω ότι μου μοιάζει ημέρα χαράς για τον Θεό ....

Καλή σχολική χρονιά στα παιδιά όλων των μελών του φόρουμ!!!
 
Top