Ευλογητάρια Αναστάσιμα - Στανίτσας

Stavros78

Σταύρος Ζαχαρίου
Μήπως έχει κάποιος τα Αναστάσιμα Ευλογητάρια σε μουσική από τον Στανίτσα; Ευχαριστώ.
 

apostolos

Απόστολος Κομπίτσης
Αν όμως εννοείς κείμενο, τότε αυτά είναι τα αργά.

κ. Λευκόπουλε,

Ευχαριστώ πολύ για το κείμενο. Η τελευταία σελίδα που είναι; Την έχετε;

Επίσης, το κείμενο που ανεβάσατε, μήπως είναι από ένα παλιό χειρόγραφο του Λυκ. Πετρίδη; Έχω τον τόμο του της Μεγάλης Εβδομάδος (1979) και εκτός από την πρώτη σελίδα, είναι ακριβώς το ίδιο (λύπουν μερικά σημαδάκια εδώ κι' εκεί).

Ευχαριστώ.

Απόστολος
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
κ. Λευκόπουλε,

Ευχαριστώ πολύ για το κείμενο. Η τελευταία σελίδα που είναι; Την έχετε;

Επίσης, το κείμενο που ανεβάσατε, μήπως είναι από ένα παλιό χειρόγραφο του Λυκ. Πετρίδη; Έχω τον τόμο του της Μεγάλης Εβδομάδος (1979) και εκτός από την πρώτη σελίδα, είναι ακριβώς το ίδιο (λύπουν μερικά σημαδάκια εδώ κι' εκεί).

Ευχαριστώ.

Απόστολος

Συγγνώμη, την ξέχασα την τελευταία σελίδα. Ανεβάζω ξανά το συνημμένο ολόκληρο, στο προηγούμενο μήνυμα.
Από που είναι δεν ξέρω, γιατί κι εγώ από κάπου το κατέβασα, όμως δεν μπόρεσα να βρω από που. Όποιος το ανέβασε πρώτος, αν το δει και θυμηθεί, ας μας πει.
 
Αν εννοείτε από ηχογράφηση, έχουν ήδη ανέβει εδώ, μαζί με άλλα μέλη του πλ. α΄.

Από την παραπάνω ηχογράφηση επισυνάπτω απομαγνητοφωνημένο το μουσικό κείμενο.
 

Attachments

  • Αναστάσιμα Ευλογητάρια Θρ. Στανίτσα.pdf
    61.7 KB · Views: 1,431

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
κ. Λευκόπουλε,

Ευχαριστώ πολύ για το κείμενο. Η τελευταία σελίδα που είναι; Την έχετε;

Επίσης, το κείμενο που ανεβάσατε, μήπως είναι από ένα παλιό χειρόγραφο του Λυκ. Πετρίδη; Έχω τον τόμο του της Μεγάλης Εβδομάδος (1979) και εκτός από την πρώτη σελίδα, είναι ακριβώς το ίδιο (λύπουν μερικά σημαδάκια εδώ κι' εκεί).

Ευχαριστώ.

Απόστολος

καταγραφή Λυκούργου Πετρίδη, βεβαιότατα....

Δ.
 
Top