Επειγουσα Ανακοινωση

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Αγαπητε Φιλοι
Σημερα το πρωϊ και ωρα 08.00' , πεθανε μετα απο πολυημερη νοσηλεια ο πιο
στενος μου φιλος (κολλητος) και συναδελφος ιεροψαλτης εν ενεργεια Γεωργιος Κουναλακης .
Παρακαλω τους ιερεις του φορουμ να δεηθουν για την αναπαυση του . Ομοιως οι συναδελφοι ιεροψαλτες του φορουμ , αν μπορουν ας δωσουν το ονομα του για μνημονευση , στους οικοιους ιερεις . Ευχαριστω .
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Θερμά συλληπητήρια κυρ-Βαγγέλη, ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του και οι άγιοι που έψαλλε σ' όλη τη ζωή του σίγουρα θα πουν μια καλή κουβέντα γι' αυτόν.
 

ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Φωτορεπόρτερ - Οπερατέρ Films Producer
Αγαπητε Φιλοι
Σημερα το πρωϊ και ωρα 08.00' , πεθανε μετα απο πολυημερη νοσηλεια ο πιο
στενος μου φιλος (κολλητος) και συναδελφος ιεροψαλτης εν ενεργεια Γεωργιος Κουναλακης .
Παρακαλω τους ιερεις του φορουμ να δεηθουν για την αναπαυση του . Ομοιως οι συναδελφοι ιεροψαλτες του φορουμ , αν μπορουν ας δωσουν το ονομα του για μνημονευση , στους οικοιους ιερεις . Ευχαριστω .

Εύχομαι ο θεός να ανάπαυση την ψυχή του και ζωή σε σας να τον θυμάστε
 

petrosgrc

Πέτρος Γαλάνης
Συλληπητήρια σας εύχομαι και κατανοώ απολύτως πόσο πολύ θλιβερό είναι να χάνεις κολλητό φίλο. Αυτός βέβαια που έχασα εγώ δεν πέθανε αλλά κάτι χειρότερο: Πρόδωσε τη φιλία μας για έναν ανούσιο εγωισμό. Ο Θεός λοιπόν να τον αναπαύσει και να χαρίσει και σε σας και την οικογένειά του "την εξ ύψους παρηγορίαν".
 

teofilos3

Γεώργιος Παλιούρας
Ευάγγελε συλλυπητήρια ,ο Θεός να τον αναπαύσει.
Γιώργος Παλιούρας
 

μάρκελλος

Μάρκελλος Πιράρ, Γενικός συντονιστής
Ὁ Θεὸς νὰ ἀναπαύση τὸν Γεώργιο, ἀγαπητὲ Βαγγέλη. Ἡ λύπη σου δική μου, εἰσῆλθε ὅμως στὴν χώρα ἐκείνη ὅπου οὐκ ἔστι λύπη. Καλὸ παράδεισο. Μακαρία αὐτοῦ.
 
Γ

Γεώργιος Κ. Σιαπερόπουλος

Guest
Αγαπητέ κ. Βαγγέλη

Ο Θεός να τον αναπαύση καλό παράδεισο και σε σας υγεία να τον θυμάστε και να τον μνημονεύετε.
 

duodim

Δημήτρης Δημητρακόπουλος
Αγαπητε Φιλοι
Σημερα το πρωϊ και ωρα 08.00' , πεθανε μετα απο πολυημερη νοσηλεια ο πιο
στενος μου φιλος (κολλητος) και συναδελφος ιεροψαλτης εν ενεργεια Γεωργιος Κουναλακης .
Παρακαλω τους ιερεις του φορουμ να δεηθουν για την αναπαυση του . Ομοιως οι συναδελφοι ιεροψαλτες του φορουμ , αν μπορουν ας δωσουν το ονομα του για μνημονευση , στους οικοιους ιερεις . Ευχαριστω .

Αγαπητέ Βαγγέλη,
Θερμά συλλυπητήρια. Αιωνία του η μνήμη. Αύριο του Αγίου Γεωργίου του Χιοπολίτου, Στυλιανού του Παφλαγόνος και Νίκωνος του "Μετανοείτε", θα Τον μνημονεύσουμε.
 

chanendes

Ιωάννης Π. Αχιλλιάς
ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του αγαπητέ μου κ.Βαγγέλη! Να τον αξιώσει να ψάλλει και στο Ουράνιο Θυσιαστήριο, συγχωροδός των Αγγέλων πια!
Και σε εσάς να δίνει παρηγοριά, υγεία, και περισσό ψαλτικό μεράκι...
 

apostolos

Απόστολος Κομπίτσης
Αγαπητε Φιλοι
Σημερα το πρωϊ και ωρα 08.00' , πεθανε μετα απο πολυημερη νοσηλεια ο πιο
στενος μου φιλος (κολλητος) και συναδελφος ιεροψαλτης εν ενεργεια Γεωργιος Κουναλακης .
Παρακαλω τους ιερεις του φορουμ να δεηθουν για την αναπαυση του . Ομοιως οι συναδελφοι ιεροψαλτες του φορουμ , αν μπορουν ας δωσουν το ονομα του για μνημονευση , στους οικοιους ιερεις . Ευχαριστω .

Θερμά συλληπητήρια, Βαγγέλη. Ο Θεός να τον αναπαύση αιωνίως. Κουράγιο, και ζωή σ' εσάς.

Απόστολος
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Μετά των Αγίων ανάπαυσον Χριστέ την ψυχήν του δούλου σου Γεωργίου!!!!!
Και ο πανάγαθος να παρέχει σε όλους τους δικούς του πλουσίαν την εξ ϋψους Πανηγορίαν.
Αιωνία σου η μνήμη αδελφέ Γεώργιε!!!!!!
 

dpapagia

Δημήτρης Παπαγιαννούλης
Ο Θεός να τον αναπαύσει τον φίλο σας κύριε Βαγγέλη.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Θεός'σχωρέστον κ. Βαγγέλη. Να ζήσεις να τον θυμάσαι. Αιωνία του η μνήμη.
 

master_yianni

Αργός και μετά μέλους
Ο Θεος να τον αναπαυει... τωρα ψαλλει σε ανωτερα αναλογια απο ολους εμας, μαζι με τους αριστεις των ψαλτων και τους αγγελους.

Γιαννης
 

ψαλμός 50ός

Ελένη Ντόβα-Χατζή
Αγαπητε Φιλοι
Σημερα το πρωϊ και ωρα 08.00' , πεθανε μετα απο πολυημερη νοσηλεια ο πιο
στενος μου φιλος (κολλητος) και συναδελφος ιεροψαλτης εν ενεργεια Γεωργιος Κουναλακης .
Παρακαλω τους ιερεις του φορουμ να δεηθουν για την αναπαυση του . Ομοιως οι συναδελφοι ιεροψαλτες του φορουμ , αν μπορουν ας δωσουν το ονομα του για μνημονευση , στους οικοιους ιερεις . Ευχαριστω .
Κι΄από μένα τα θερμά μου συλλυπητήρια κ. Ευάγγελε.
Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα του.
Ελένη
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Θερμα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολες-ολους οσες-οσους απαντησατε στο παρων θεμα .
 

nicmar1983

Νικόλαος Ονουφρίου
Κε Ευάγγελε δεν είχα δει το μνμ σας. Θα πω στον πατέρα μου να μνημονεύσει τον φίλο σας.Ευχόμαστε όλοι να αναπαύσει ο καλός Θεός τον φίλο σας και να χαρίζει σε εσάς και τους οικίους του παρηγοριά. Καλό Παράδεισο να έχουμε όλοι μας, για να συμψάλλουμε κάποτε στον Ουράνιο χορό..Αμήν!
 
Top