Επανωμή Χαλκιδικής (Αγ. Γεώργιος) 3-11-2007

Thomas26

Βλάχος Θωμάς
Ο Βασιλικός στον Αγ.Γεώργιο Επανομής.Προσέξτε όμως και τον αριστερό (είναι ο δεξιός του ναού)πόσο όμορφα ψάλλει,παρά το νεαρόν της ηλικίας και έχοντας απέναντι τον Βασιλικό!Άποψη την οποία παραδέχθηκε και ο ίδιος ο Βασιλικός.Δυστυχώς όμως η ηχογράφηση δεν είναι πολύ κάλη γιατί την έκανα μ'ένα απλό Μρ3.Θα επισυνάψω και τα υπόλοιπα!
 

Attachments

  • Την τιμιωτεραν.wma
    962 KB · Views: 164
  • Καθειλε δυμαστας.wma
    1.6 MB · Views: 111
  • Πασα πνοη.wma
    4.7 MB · Views: 131
  • Τυπικά Α' στάση.wma
    4.8 MB · Views: 102
  • Τρισάγιον.wma
    769.4 KB · Views: 105

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
....................................
Προσέξτε όμως και τον αριστερό (είναι ο δεξιός του ναού)πόσο όμορφα ψάλλει,παρά το νεαρόν της ηλικίας και έχοντας απέναντι τον Βασιλικό!Άποψη την οποία παραδέχθηκε και ο ίδιος ο Βασιλικός.

Μηπως γνωριζεις το ονομα του ; Ευχαριστω .
 

Thomas26

Βλάχος Θωμάς
Ανεβάζω και το υπόλοιπο μέρος!Και να σημειώσω πως η Επανομή ανήκει συην Θεσσαλονίκη!!! :)
 

Attachments

  • Τθπικά Β' στάση.wma
    4.7 MB · Views: 139
  • Δύναμις Αβαγιανού.wma
    7.4 MB · Views: 148
  • Χερούβικο...Πλ. Β'.wma
    8.7 MB · Views: 244
  • Δόξα σοι Κύριε....wma
    1.2 MB · Views: 91
  • Λειτουργικά.wma
    3.8 MB · Views: 118
  • Σε υμνούμεν....wma
    1.3 MB · Views: 91
  • Άξιον εστί.wma
    3.6 MB · Views: 122
  • Εις Άγιος.wma
    827.8 KB · Views: 78
  • Άμωμος.wma
    7.1 MB · Views: 121
  • Ευλογητάρια.wma
    5.9 MB · Views: 140

Thomas26

Βλάχος Θωμάς
Του αριστερού εννοείται?Ναι, είναι πολύ καλός μου φίλος!Αθανάσιος Ξενούδης λέγεται.
 

Thomas26

Βλάχος Θωμάς
Λείπει το δοξαστικό και η Δοξολογία...τα οποία θα επισυνάψω αργότερα.:D
 

Attachments

  • Αιωνία η μνήμη.wma
    816.1 KB · Views: 53
  • Μαρία...κράτημα ηχ.Γ΄.wma
    3.8 MB · Views: 85

aposto

Παλαιό Μέλος
Σευχαριστουμε αγαπητε φιλε για το υλικο αυτο.Οντως κ ο αριστερος πολυ καλος κ απεναντι μαλιστα απο τον κ.Βασιλικο.Το ειχα δει κ γω τοτε απευθειας απο το καναλι 4e της θεσσαλονικης κ το εγραψα σε βιντεοκασσετα.Να εισαι καλα γιατι εδω ειναι καλυτερος ο ηχος απο την βιντεοκασσετα που εχω εγω.
 

Thomas26

Βλάχος Θωμάς
Καλημέρα.Ανεβάζω το Δοξαστικό και την Δοξολογίακαι τέλος από αυτή την ηχογράφηση.Ίσως να φαίνομαι και εγώ στην κασσέτα σου! Ο νεαρός που είναι αριστερά από τον αριστερό! :D
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Καλημέρα.Ανεβάζω το Δοξαστικό και την Δοξολογίακαι τέλος από αυτή την ηχογράφηση.Ίσως να φαίνομαι και εγώ στην κασσέτα σου! Ο νεαρός που είναι αριστερά από τον αριστερό! :D

Φιλε Thomas26 , τι εγινες ; Ξεχασες να τα ανεβασεις ;
Παντως ετσι ή αλλοιως ευχαριστουμε πολυ .
 

Thomas26

Βλάχος Θωμάς
Καλημέρα σε όλους.Ανεβάζω το Δοξαστικό και την Δοξολογία και τέλος από αυτή την ηχογράφηση.Ήμουν και εγω εκεί!Ίσως να φαίνομαι και εγώ στην κασσέτα σου! Ο νεαρός που είναι αριστερά από τον αριστερό! :D
 

Attachments

  • Δοξαστικο...Δοξολογία.wma
    16.4 MB · Views: 106
D

Dennis Lampros

Guest
Ενταξει ο Θ.Β. ειναι εξαιρετικος οπως παντα, ομως και ο αριστερος ειναι αρκετα ποιοτικος
 

chriskont

Παλαιό Μέλος
ηχογραφηση απο Αγιο Αθανασιο Ριζομυλος Βόλου 17/1/2008 απο Θεοχάρη Απόστολο εσπερινός απόσπασμα. Δεξιά ο Θ. Βασιλικός Αριστερά ο Χρ. Βαλωτής
 

Attachments

  • th vasilikos- hr valotis-esperinos ag athanasiou rizomylos volou 17-1-2008 apospasma.mp3
    19.1 MB · Views: 82

chriskont

Παλαιό Μέλος
ηχογραφηση απο Αγιο Αθανασιο Ριζομυλος Βόλου 17/1/2008 απο Θεοχάρη Απόστολο εσπερινός απόσπασμα. Δεξιά ο Θ. Βασιλικός Αριστερά ο Χρ. Βαλωτής
 

Attachments

  • th vasilikos- hr valotis-esperinos ag athanasiou rizomylos volou 17-1-2008 apospasma.mp3
    19.1 MB · Views: 40
Top