[Ψάχνω] Εξώφυλλα δίσκων Μαϊστόρων

πλανας

Παλαιό Μέλος
Μηπως εχει καποιος σκαναρισμενα ολα τα εξωφυλλα των cd των μαιστορων? Και τα οπισθοφυλλα γιατι δεν εχω scanner...ευχαριστω!:)
 

xelwnas

Παλαιό Μέλος
Μηπως εχει καποιος σκαναρισμενα ολα τα εξωφυλλα των cd των μαιστορων? Και τα οπισθοφυλλα γιατι δεν εχω scanner...ευχαριστω!:)

Μονο αυτο εχω προχειρο...:)
 

Attachments

  • γερ.jpg
    2.1 MB · Views: 153

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Μηπως εχει καποιος σκαναρισμενα ολα τα εξωφυλλα των cd των μαιστορων? Και τα οπισθοφυλλα γιατι δεν εχω scanner...ευχαριστω!:)
Να υπενθυμίσω ότι προστατεύονται από πνευματικά δικαιώματα;
 

gr_anastasiou

Παλαιό Μέλος
'Ο -λίγο παλαιότερος- κατάλογος ἐκδόσεων τοῦ ΙΒΜ περιέχει κάμποσα ἐξώφυλλα ἀπὸ δίσκους καὶ τῶν Μαϊστόρων
 

Attachments

  • catalogue mousikologias.pdf
    340.5 KB · Views: 173

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Και τα εξωφυλλα?????? :confused:
Όλα τα CD, με τα συγκεκριμένα ή παρεμφερή λόγια, αναγράφουν:
Το εξώφυλλο του παρόντος αποτελεί πνευματικό έργο ως καλλιτεχνική σύνθεση και προστατεύεται από το νόμο περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Απαγορεύεται αυστηρώς η ολική ή μερική αναπαραγωγή φωτοαντιγράφων του, αντιτύπων του κλπ.
Το συγκεκριμένο το βρήκα πρόχειρο σε ένα CD της Legend, όμως παρόμοια διατύπωση έχει σε όλα τα CD.
 

πλανας

Παλαιό Μέλος
Επειδη τα εξωφυλλα εχουν διακαιωματα μηπως θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει;;;; Θελω τα περιεχομενα απο τα cd των μαιστορων! Γιατι τα εχω περασει στο Pc και δεν εγραψα περιεχομενα...βοηθειαααααααααα!!! Πραγματικα ζηταω πολλα... :(
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Έτσι αλλάζει το πράγμα. Πείτε μας τους δίσκους που θέλετε και σας στέλνω κι εγώ αναλυτικά περιεχόμενα.
 

πλανας

Παλαιό Μέλος
Έτσι αλλάζει το πράγμα. Πείτε μας τους δίσκους που θέλετε και σας στέλνω κι εγώ αναλυτικά περιεχόμενα.

Να σε καλα!!!! Αλλα μαλλον ολα τα θελω....Mετέωρα τα Ιερά ,Ήχος καθαρός εορταζόντνων, Παννυχίς, Τιμή προς τον διδάσκαλο, Χαίρετε λαοί, Ανατολικά Αντίφωνα Πάθη Βυζαντινά και Αραβικά και Γρηγοριανα, Αγιορειτες Μελουργοι και Αγιορειτικες μελωδιες.:D
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Να σε καλα!!!! Αλλα μαλλον ολα τα θελω....Mετέωρα τα Ιερά ,Ήχος καθαρός εορταζόντνων, Παννυχίς, Τιμή προς τον διδάσκαλο, Χαίρετε λαοί, Ανατολικά Αντίφωνα Πάθη Βυζαντινά και Αραβικά και Γρηγοριανα, Αγιορειτες Μελουργοι και Αγιορειτικες μελωδιες.:D
Κι όμως, δεν είναι όλα!:wink: Θα τα ανεβάσω το βραδάκι γιατί τώρα δεν προλαβαίνω.
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Ανεβάζω με print-screen εικόνες από τη λίστα των αρχείων mp3 που έχω από τους δίσκους που ζητήσατε. Το «Χαίρετε λαοί» δεν το έχω με τίτλους και το «Αγιορειτικες μελωδιες», αν πρόκειται για ανεξάρτητο καινούριο CD, δεν το έχω υπόψη μου.
 

Attachments

  • Περιεχόμενα.zip
    246.7 KB · Views: 97

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Ανεβάζω με print-screen εικόνες από τη λίστα των αρχείων mp3 που έχω από τους δίσκους που ζητήσατε. Το «Χαίρετε λαοί» δεν το έχω με τίτλους και το «Αγιορειτικες μελωδιες», αν πρόκειται για ανεξάρτητο καινούριο CD, δεν το έχω υπόψη μου.

Αγιορείτικες μελωδίες δεν νομίζω να υπάρχουν, μόνο Μελουργοί....


Δ.
 
Top