"Εν Κανά της Γαλιλαίας"

nicmar1983

Νικόλαος Ονουφρίου
Παιδιά,μήπως έχει κανένας το "Εν Κανά της Γαλιλαίας". Κι εγώ το ψάχνω αλλά δεν μπορώ να το βρω.. Ευχαριστώ!
 
Last edited:

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Για τον αδελφό που ανυπομονεί...ένα μεγάλο ευχαριστώ στον μεγάλο Ι.Α. που μας προσφέρει τέτοια μέλη...
 

Attachments

  • σάρωση0001.jpg
    305.6 KB · Views: 1,225
  • σάρωση0002.jpg
    398.2 KB · Views: 680
  • σάρωση0003.jpg
    280 KB · Views: 631

g.theo81

Γεώργιος Θεοδωρίδης
Για τον αδελφό που ανυπομονεί...ένα μεγάλο ευχαριστώ στον μεγάλο Ι.Α. που μας προσφέρει τέτοια μέλη...

Χρήστο μερακλή!
 

Laosynaktis

Παλαιό Μέλος
Για τον αδελφό που ανυπομονεί...ένα μεγάλο ευχαριστώ στον μεγάλο Ι.Α. που μας προσφέρει τέτοια μέλη...

Η καλλιγράφηση δεν είναι από μένα, αλλά από τον μαθητή μου στη μουσική και στην καλλιγραφία, τον αγαπητό μου π. Νικόλαο Λαζαρόπουλο. Έχει τύχει να μπερδευτώ κι εγώ σε εκδόσεις που έχει καλλιγραφήσει, διερωτώμενος πότε τα έγραψα αυτά.
 

Λεωνίδας

Λεωνίδας Γαρουφαλῆς
Πολύ ὡραῖα ἔχει μελοποιήσει τό μάθημα αὐτό καί ὁ παπα-Χρῆστος Μουσελίμης, μέλος τοῦ "ψαλτολογίου". Ἄν θέλει, ἀς τό ἀνεβάσει. :wink:
 

Hristakis

Παμπάλαιο φθορικό μέλος
Η καλλιγράφηση δεν είναι από μένα, αλλά από τον μαθητή μου στη μουσική και στην καλλιγραφία, τον αγαπητό μου π. Νικόλαο Λαζαρόπουλο. Έχει τύχει να μπερδευτώ κι εγώ σε εκδόσεις που έχει καλλιγραφήσει, διερωτώμενος πότε τα έγραψα αυτά.

Ε καλά μπρε Γιάννο μου δεν είπα "χειρόγραφα" αλλά "ένα μεγάλο ευχαριστώ στον μεγάλο Ι.Α. που μας προσφέρει τέτοια μέλη...:D:D:D
 
Top