[Ψάχνω] Εκκλησιαστικό Λεξικό κ. Κώστα Γανωτή

Ψάχνω ένα εκκλησιαστικό λεξικό του κ.Κώστα Γανωτή ....

Αν μπορεί και έχει κάποιος τα πνευματικά δικαιώματα ας το αναρτήσει σε pdf ...

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Το έχουμε πει πολλές φορές, ότι βιβλία που κυκλοφορούν στο εμπόριο δεν επιτρέπεται να ανεβαίνουν στο διαδίκτυο. Ο κ. Γανωτής έχει εκδώσει πολλά ερμηνευτικά βιβλία.Ποιο ακριβώς εννοείς;

Το έχουμε πει πολλές φορές, ότι βιβλία που κυκλοφορούν στο εμπόριο δεν επιτρέπεται να ανεβαίνουν στο διαδίκτυο. Ο κ. Γανωτής έχει εκδώσει πολλά ερμηνευτικά βιβλία.Ποιο ακριβώς εννοείς;

Ναι το κατάλαβα αυτό και συγνώμη για το ότι ξανά ρωτάω για βιβλία σε μορφή pdf , ενώ είναι στο εμπόριο !!

Ένας φίλος μου είχε πει για κάποιο εκκλησιαστικό - υμνολογικό ( εάν δεν κάνω λάθος ) λεξικό του κ . Γανωτή ... και μου προξένησε το ενδιαφέρον να το βρω ή να το αγοράσω κιόλας ...

Εάν αυτό που προανέφερα δεν βοηθάει ... τότε στείλτε μου πμ και θα δούμε ...

Βρήκα αυτά που ήθελα ... Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση βοήθεια σας κύριε Νεοκλή !! :wink:
Όταν λέει ότι η διαθεσιμότητα για να το παραγγείλω θα διαρκέσει 2-5 εργάσιμες .. Για Νάξο ποσό περίπου πιστεύετε ότι θα πάρει ??

Θέλω να πληρώσω με αντικαταβολή και η τιμή του βιβλίου που θέλω είναι κάτω από 10 ευρώ .. Τότε επιβαρύνομαι και με τα έξοδα αντικαταβολής ( 2 ευρώ ) και με τα έξοδα συσκευασίας - διαχείρισης ( 3 ευρώ ) ??

Υ.Γ. Συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός με τις πολλές ερωτήσεις μου ...

:eek::eek: