Εις το μνήμα (άνευ ισοκρατηματος)

Μιχαήλ Τσαβαρής

Ιερός Καθεδρικός Ναός Ευαγγελισμού της Θεοτόκου
Εις το μνήμα απο εμένα χωρίς ίσο και η βάση να ειναι κάπως χαμηλή! Είχε κρύωμα ο Λαμπαδάριος:D και περνάνε κατι μηχανάκια έξω απο την εκκλησία αλλά δεν πειράζει ακούγετε :p:p έχουν απομονωθεί οι ήχοι απο τον κόσμο αλλά από τα μηχανάκια δεν γινόταν! Το ίσο αφαιρέθηκε και αυτό.
 

Attachments

  • Eis to mnima se epezitisen.wma
    2.2 MB · Views: 49

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Θαυμαστός όγκος φωνής, κι όχι μόνο αυτό βέβαια. Εϋγε σας! Πολύ χαίρομαι που σας ακούω - κυρίως "ακούγοντας" με το μέσα αυτί πώς θα είναι όλο αυτό σε 10 χρόνια.
Σε ορισμένα σημεία διακρίνω σημεία φωνητικής μαθητείας στον άρχοντα Λ. Αστέρη; (πβ. ω γύναι // ο κυριός μου κ.α.).
 

Αηδόνης

Παλαιό Μέλος
Για μία ακόμη φορά, αγαπητέ Άρχοντα, σας εκφράζω τα πιο θερμά μου συγχαρητήρια.
Συμφωνώ με τον Γιώργο ότι έχετε τεράστιες δυνατότητες βελτίωσης.
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Βέβαια, η πραγματική τέχνη επιζητά τη συνεχή αυτοπαρατήρηση, αυτογνωσία και αυτοδιόρθωση. Αλλά ο φίλος μας, ας μου επιτραπεί να πω, είναι ήδη σε θαυμαστό επίπεδο - κατά τη γνώμη μου.
 

Μιχαήλ Τσαβαρής

Ιερός Καθεδρικός Ναός Ευαγγελισμού της Θεοτόκου
Θαυμαστός όγκος φωνής, κι όχι μόνο αυτό βέβαια. Εϋγε σας! Πολύ χαίρομαι που σας ακούω - κυρίως "ακούγοντας" με το μέσα αυτί πώς θα είναι όλο αυτό σε 10 χρόνια.
Σε ορισμένα σημεία διακρίνω σημεία φωνητικής μαθητείας στον άρχοντα Λ. Αστέρη; (πβ. ω γύναι // ο κυριός μου κ.α.).

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια. Όχι δεν είχα δυστυχώς την τύχη να είμαι με τον κ.Λ.Αστερη καθόλου! Μονο απο ακούσματα όσες φορές βρέθηκα στο Πατριαρχείο. :)
 

Μιχαήλ Τσαβαρής

Ιερός Καθεδρικός Ναός Ευαγγελισμού της Θεοτόκου
Για μία ακόμη φορά, αγαπητέ Άρχοντα, σας εκφράζω τα πιο θερμά μου συγχαρητήρια.
Συμφωνώ με τον Γιώργο ότι έχετε τεράστιες δυνατότητες βελτίωσης.

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Να σας πω οτι για μια ακόμη φορά τα λόγια σας με τιμούν!
:) να είστε καλά .
 
Top