Ειρήνη Τουμπάκη

chanendes

Ιωάννης Π. Αχιλλιάς
Μια εκπληκτική ερμηνεία του τραγουδιού του Νικ. Παπάζογλου "Μάτια μου" από την Ειρήνη Τουμπάκη εδώ
Δεν ξέρω αν έχει ξανααναφεθεί από άλλους η συγκεκριμένη, εγώ δεν βρήκα τίποτα στο forum. Αν ξέρει κάτι κάποιος γι' αυτήν ας συμπληρώσει...
 
Last edited:

agrovas

Βασίλης Αγροκώστας
Μια εκπληκτική ερμηνεία του τραγουδιού του Νικ. Παπάζογλου "Μάτια μου" από την Ειρήνη Τουμπάκη εδώ
Δεν ξέρω αν έχει ξανααναφεθεί από άλλους η συγκεκριμένη, εγώ δεν βρήκα τίποτα στο forum. Αν ξέρει κάτι κάποιος γι' αυτήν ας συμπληρώσει...
Η κοπέλα πρωτοεμφανίστηκε στο φεστιβάλ τραγουδιού Θεσσαλονίκης με το τραγούδι "ελεγεία". Νομίζω οτι πήρε 2ο βραβείο. Από κει και πέρα ο Παπαδόπουλος εκτιμώντας τις ερμηνευτικές της δυνατότητες σε αρκετά είδη έντεχνου και λαϊκού - παραδοσιακού τραγουδιού , την προωθεί όποτε μπορεί μέσω της εκπομπής του και κατα την ταπεινή μου άποψη, καλώς πράττει...
 

haris1963

παλαιότατο μέλος
Μια εκπληκτική ερμηνεία του τραγουδιού του Νικ. Παπάζογλου "Μάτια μου" από την Ειρήνη Τουμπάκη εδώ

Πολύ καλή η ερμηνεία δε λέω, αλλά εκείνο το ΔΙ στο σαμπάχ λίγο χαμηλά το πατάει ...όπως όλες οι γυναίκες άλλωστε :D:rolleyes::D

Η χορευτική ερμηνεία όμως ...ΑΨΟΓΗ!!! :D:p:p:D

Χάρης
 
Top