Δύναμις πλαγίου δευτέρου Παπαδοπούλου Ιωάννου

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Βρεθηκα με τον καλο μου φιλο τον Παπαδοπουλο τον Γιαννη και αφου τα ειπαμε μου εδωσε μερικα ΄΄ ανεκδοτα ΄΄ να τα πουμε μαθηματα που δεν ειχα!!!Ξεχωρησα με μια ματια αυτο το Δυναμις του πλ δευτερου !!!Αν βρω χρονο το βραδυ θα το ηχογραφησω και θα ανεβασω κι ενα ηχητικο !!!
 

Attachments

  • ΔΥΝΑΜΙΣ ΠΛ Β΄΄ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ι.pdf
    211.1 KB · Views: 334

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Ανεβαζω και ενα ηχητικο απο το μαθημα !!
 

Attachments

  • Δυναμις πλαγιου δευτερου Παπαδοπουλου Ιωαννη......Δανιηλ..Κ.mp3
    5.8 MB · Views: 161

Αντώνης Τίρυνθα

Παλαιό Μέλος
Συγχαρητήρια κύριε Δανιήλ

Για άλλη μια φορά απαίσιος!!! Μα.....ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΡΙΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΤΕ ; :D:D


Αστιεύομαι φυσικά.Πάρα πολύ ωραία ερμηνεία όπως πάντα.Έχετε ταλέντο και μας το αποδεικνύετε πάντοτε όποτε ερμηνεύετε ένα οποιοδήποτε κείμενο.Εγώ αναπαύομαι πάντως!

Εκατομμύρια Μπράβο!!!!!
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Αντωνιε να σαι καλα..χαθηκες τελειως να περνας απο τον ναο!!!!!!!!\
να πω πως ο Αντωνης ηταν θαμωνας του αναλογιου της αγιας Αικατερινης μα επιασε αναλογιο δικο του!!!!
ενας νεαρος σε ηλικια ιεροψαλτης που θα εξελιχθει αν το συνεχισει και θα μας φαει λαχανο!!!

με την ευκαιρια να πω πως στην τριτη γραμμη μετα απο υποδειξη του κ Γιαννου θελει φθορα του πλ β για να επανελθει το μελος
τον ευχαριστω! !!!
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Να πω επισης μετα απο πληροφοριες που ειχα απο Ναυπλιο μερια και κατοπιν περισυλλογης ...πως στο αθαααα το πανω διαστημα πα βου ειναι τονος μιας και δουλευει πανω απο το πα κατα το συστημα του τροχου.. πραγμα που δεν κανω λογω .... οιστρου !!!!Ανθρωποι ειμαστε και σφαλματα κανουμε που λεει και το λαικο ασμα!!
 
Top