Δύναμις ήχος βαρύς ψάλλει ο Κων. Πρίγγος!

nkm13

Μέλος
Έχω σπάνια ηχογράφηση που ψάλλει ο Κων. Πρίγγος απίστευτο δύναμις σε ήχο βαρύ. Πως μπορώ να το ανεβάσω;
 
Last edited by a moderator:

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Έχω σπάνια ηχογράφηση που ψάλλει ο Κων. Πρίγγος απίστευτο δύναμις σε ήχο βαρύ. Πως μπορώ να το ανεβάσω;

Με τα χέρια...
 
Έχω σπάνια ηχογράφηση που ψάλλει ο Κων. Πρίγγος απίστευτο δύναμις σε ήχο βαρύ. Πως μπορώ να το ανεβάσω;

Είδα ότι έχεις (ξανα) - ανεβάσει αρχεία .
Άρα τον τρόπο τον ξέρεις .
Τι ακριβώς εννοείς ; Ποια είναι η δυσκολία σου ;
 

ΒΑΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ

Παλαιό Μέλος
ntelis1993@gmail.com
το μέιλ μου....
όποιος έχει την ηχογράφηση και δεν μπορεί να την ανεβάσει, να μου τη στείλει (αν είναι κάτω από 25 Mb ή αν δεν είναι, να την μετατρέψει) και να την ανεβάσω εγώ στο φόρουμ
Ευχαριστώ! :)
 
Μετά από δύο χρόνια ελπίζω να μην είναι αργά. Αν ανοίξεις έναν οποιονδήποτε πίνακα (π.χ. αυτόν που λέει "ηχογραφήσεις Πρίγγου", γράφει κάτω από όλα τα ποστ "new thread", δηλαδή να ανοίξεις ένα θέμα. Εκεί σου εμφανίζει το κενό για να γράψεις κάτι, και πάνω από αυτό υπάρχει ένα εικονίδιο σαν συνδετήρας. Αυτό είναι για να ανεβάσεις αρχεία. Αν πατήσεις εκεί θα σου ανοίξει τη δυνατότητα να ανεβάσεις αρχεία.
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Σίγουρα δεν πρόκειται για τη γνωστή ηχογράφηση της Μεταμορφώσεως, όπου ψάλλει το Δύναμις του Καμαράδου (επανα)προσαρμοσμένο σε βαρύ; Οποιαδήποτε άλλη ηχογράφηση του μέλους αυτού είναι νομίζω άγνωστη, τουλάχιστον στους περισσότερους από εμάς.
 
Top