Δύναμις Ι.Παλάση Β'

Αγαπητοί μουσικόφιλοι της τέχνης των τεχνών και επιστήμης των επιστήμων γεια σας.
Σήμερα θα ανεβάσω εις την αγάπη σας το δύναμις του Ιωάννου παλάση (υπό Θρασυβούλου Στανίτσα) σε ήχο Β’ , από ποιόν άλλον φυσικά;
Μα από τον αγαπημένο μου Δάσκαλο!!!:wink:
Καλή ακρόαση.
ΥΓ. Στο Άγιος αθάνατος που θα ακούσετε το Άγιος είναι κατ’εκτέλεσιν Δημητρίου Μαγούρη.
 

Attachments

  • Δύναμις Παλάση Β'.wma
    4.8 MB · Views: 294
Last edited:

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Αγαπητοί μουσικόφιλοι της τέχνης των τεχνών και επιστήμης των επιστήμων γεια σας.
Σήμερα θα ανεβάσω εις την αγάπη σας το δύναμις του Ιωάννου παλάση (υπό Θρασυβούλου Στανίτσα) σε ήχο Β’ , από ποιόν άλλον φυσικά;
Μα από τον αγαπημένο μου Δάσκαλο!!!:wink:
Καλή ακρόαση.
ΥΓ. Στο Άγιος αθάνατος που θα ακούσετε το Άγιος είναι κατ’εκτέλεσιν Δημητρίου Μαγούρη.

Πολύ ωραίο, και ευχαριστίες, αλλά κάτι έχεις υποσχεθεί εδώ.... Είμαστε ανυπόμονοι οι του ψαλτολογίου, βλέπεις..


Δ.
 
Κύριε Δημήτρη δεν έχεις παράπονο δεν πρόλαβες να μου στείλεις το μήνυμα σου και αμέσως η υπόσχεση που είχα δώσει υλοποιήθηκε.
Καλή ακρόαση.
 

dimskrekas

Δημήτρης Σκρέκας
Κύριε Δημήτρη δεν έχεις παράπονο δεν πρόλαβες να μου στείλεις το μήνυμα σου και αμέσως η υπόσχεση που είχα δώσει υλοποιήθηκε.
Καλή ακρόαση.

Πολλές ευχαριστίες και πάλι για την όντως αμεσότατη ανταπόκριση. Είναι κρίμα που απουσιάζει ύστερα κι από τη γενναία προσφορά σου το υπόλοιπο τμήμα ( από το Θεός Κύριος μέχρι τον Ν΄)... Αν κάποιος διαθέτει την ηχογράφηση, θα ήταν ευχής έργο να την ανέβασε ώστε να υπήρχε πλήρης.


Δ.
 

evangelos

Ευάγγελος Σολδάτος
Γεια σου Γιάννη!!! Ευχαριστούμε, πολύ ωραίος ο άρχοντας. Καλή Χρονιά!!!
 
Top