Δωρεάν Βιβλίο "Σύντομο Δοξαστάριο Ιακώβου Πρωτοψάλτου - Γεωργίου Κρητός σε εξήγηση του Σίμωνος Καρά"

petros

Παλαιό Μέλος
Το ανακοινώνω και επίσημα: Όποιος ενδιαφέρεται για το βιβλίο "Σύντομο Δοξαστάριο Ιακώβου Πρωτοψάλτου - Γεωργίου Κρητός σε εξήγηση του Σίμωνος Καρά", (επειδή το έχω) να του το στείλώ (σε μέλος του forum, και ασχολείται με την έρευνα) εντελώς ΔΩΡΕΑΝ.
Πιστεύω θα είναι πιο χρήσιμο σε εσάς.

Για περισσότερα, παρακαλώ (και αν θέλετε, για το που θα αποσταλεί) στείλτε προσωπικό μήνυμα...:wink:
 

petros

Παλαιό Μέλος
Το ανακοινώνω και επίσημα: Όποιος ενδιαφέρεται για το βιβλίο "Σύντομο Δοξαστάριο Ιακώβου Πρωτοψάλτου - Γεωργίου Κρητός σε εξήγηση του Σίμωνος Καρά", (επειδή το έχω) να του το στείλώ (σε μέλος του forum, και ασχολείται με την έρευνα) εντελώς ΔΩΡΕΑΝ.
Πιστεύω θα είναι πιο χρήσιμο σε εσάς.

Για περισσότερα, παρακαλώ (και αν θέλετε, για το που θα αποσταλεί) στείλτε προσωπικό μήνυμα...:wink:

Για να είμαι δίκαιος και να μην μειώση κανέναν, το έστειλα στο πρώτο που έστειλε μήνυμα, στον κ. Ξοφάκη
Αν τυχον μου πέσει κάτι άλλο στα χέρια μου ευχαρίστως θα το ξανα ανακοινώσω.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας....:)
 

petros

Παλαιό Μέλος
Για να είμαι δίκαιος και να μην μειώση κανέναν, το έστειλα στο πρώτο που έστειλε μήνυμα, στον κ. Ξοφάκη
Αν τυχον μου πέσει κάτι άλλο στα χέρια μου ευχαρίστως θα το ξανα ανακοινώσω.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας....:)

στον κύριο ξάφη...ουπς :eek:
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Παρακαλώ, την επόμενη φορά πριν το ανακοινώσετε στείλτε μου ένα ΠΜ:D
 
Top