Δοξαστικό των αίνων Αγ. Στυλιανού

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Μετά από επιθυμία φίλου που ζητούσε το εν θέματι μικρό δοξαστικό πανηγυρικό και εκτενέστερο, (έχει τους λόγους του) έκανα μια προσπάθεια να ανταποκριθώ στο αίτημά του και αφού το κατέγραψα και του το έστειλα, είπα μέσα μου:wink:..... άκουσα τους επαίνους του, ας ακούσω και τα .... σχολιανά:D των άλλων φίλων του φόρουμ, γι αυτό το βγάζω στη ... φόρα...:D
 

Attachments

  • Δοξαστικὸν τῶν αἴνων τοῦ Ἁγίου Στυλιανοῦ.pdf
    129.1 KB · Views: 453
Last edited:
Μετά από επιθυμία φίλου που ζητούσε το εν θέματι μικρό δοξαστικό πανηγυρικό και εκτενέστερο, (έχει τους λόγους του) έκανα μια προσπάθεια να ανταποκριθώ στο αίτημά του και αφού το κατέγραψα και του το έστειλα, είπα μέσα μου:wink:..... άκουσα τους επαίνους του, ας ακούσω και τα .... σχολιανά:D των άλλων φίλων του φόρουμ, γι αυτό το βγάζω στη ... φόρα...:D
Μετά από τόση φορτωμένη και κουραστική μέρα που είχα, με ξεκούρασε πάρα πολύ το περίτεχνο δοξαστικό που συνθέσατε. Η καρδία μου αγαλλίασε, το πνεύμα μου ηρέμισε. Φαίνεται πως είχατε Χάρη και έμπνευση και συνθέσατε έναν καταπληκτικό ύμνο. Σας ευχαριστούμε θερμά. Ο Άγιος διά προσευχών του μακαριστού δασκάλου σας, που τόσο πολύ μας θυμίζετε, να σας πλουτίζει με τη Χάρη του.
 

ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παλαιό Μέλος
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!
Επίσης ευχαριστώ τον φίλο (antonios), που μου επισήμανε την αβλεψία, και παρακαλώ τους φίλους που κατέβασαν το αρχείο να το αντικαταστήσουν με το διορθωμένο.
Να είστε όλοι καλά!
Ν
 

andreasgon

Παλαιό Μέλος
Μετά από επιθυμία φίλου που ζητούσε το εν θέματι μικρό δοξαστικό πανηγυρικό και εκτενέστερο, (έχει τους λόγους του) έκανα μια προσπάθεια να ανταποκριθώ στο αίτημά του και αφού το κατέγραψα και του το έστειλα, είπα μέσα μου:wink:..... άκουσα τους επαίνους του, ας ακούσω και τα .... σχολιανά:D των άλλων φίλων του φόρουμ, γι αυτό το βγάζω στη ... φόρα...:D

Ευχαριστούμε πολύ, είναι τέλειο!
 
Top