[Ψάχνω] Δάσκαλο ορθοφωνίας στη Θεσσαλονίκη

Papassss

Παλαιό Μέλος
Ψαχνω εναν δασκαλο φωνητικης στην Θεσσαλονικη για να αρχισω μαθηματα γιατι πνιγω την φωνη μου αν εχετε κατι να μου προτεινετε θα ημουν ευγνωμων. Ευχαριστω εκ των προτερων:):)
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Ψαχνω εναν δασκαλο φωνητικης στην Θεσσαλονικη για να αρχισω μαθηματα γιατι πνιγω την φωνη μου αν εχετε κατι να μου προτεινετε θα ημουν ευγνωμων. Ευχαριστω εκ των προτερων:):)
Εξ όσων γνωρίζω, σου συστήνω να απευθυνθείς στον κ. Πέτρο Παπαεμμανουήλ ο οποίος είναι άριστος γνώστης της ψαλτικής και της φωνητικής & ορθοφωνίας, και όχι μόνον βεβαίως.
Είχε έλθει στον Ναό που ψάλλω σε μία Κηδεία, και εντυπωσιάσθηκα, από το ότι άκουσα να ψάλλει εξαίρετα και με Μεγάλη άνεση ομοιογενώς δύο οκτάβες, και είχαμε 20λεπτη για το θέμα αυτό συζήτηση, και μεταξύ των άλλων μου είπε πως κάνει και σχετικά μαθήματα.
Νομίζω πως είναι και Χοράρχης Καλλιτεχνικός Δ/ντής και όχι μόνον και στο Κρατικό Ωδείο Θεσ/νίκης.

Νομίζω πως ψάλλει στον Ι.Ν. Αναλήψεως.
 

Papassss

Παλαιό Μέλος
Εξ όσων γνωρίζω, σου συστήνω να απευθυνθείς στον κ. Πέτρο Παπαεμμανουήλ ο οποίος είναι άριστος γνώστης της ψαλτικής και της φωνητικής & ορθοφωνίας, και όχι μόνον βεβαίως.
Είχε έλθει στον Ναό που ψάλλω σε μία Κηδεία, και εντυπωσιάσθηκα, από το ότι άκουσα να ψάλλει εξαίρετα και με Μεγάλη άνεση ομοιογενώς δύο οκτάβες, και είχαμε 20λεπτη για το θέμα αυτό συζήτηση, και μεταξύ των άλλων μου είπε πως κάνει και σχετικά μαθήματα.
Νομίζω πως είναι και Χοράρχης Καλλιτεχνικός Δ/ντής και όχι μόνον και στο Κρατικό Ωδείο Θεσ/νίκης.

Νομίζω πως ψάλλει στον Ι.Ν. Αναλήψεως.

ευχαριστω παρα πολυ. Τον γνωριζω τον κ. Παπαεμμανουηλ αλλα δεν γνωριζα οτι κανει και μαθηματα. Και παλι ευχαριστω. Αν καποιος γνωριζει και καποιον αλλον θα βοηθουσε για λογους επιλογης και οικονομικους.:):)
 

Papassss

Παλαιό Μέλος
Γνωρίζει κανείς κανέναν δάσκαλο φωνητικής στην ανατολική Θεσσαλονίκη;

Στάλθηκε από το SK17i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Γνωρίζει κανείς κανέναν δάσκαλο φωνητικής στην ανατολική Θεσσαλονίκη;

Στάλθηκε από το SK17i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Πόσο ανατολικά; Τούμπα, Καλαμαριά, Περαία; Θα σου απαντήσω με ΠΜ.
 
Top