Γουμένισσα : Μήπως έχεις τίποτα από τις παρακλήσεις που δείχνει στο 4Ε;

T

tasos1985

Guest
Έχεις δίκιο...
Οπότε σε αυτό το θέμα μάλλον θα ανεβούν οι ακολουθίες και από την Παναγία Γουμενησσα, αλλά και από το Πεντάλοφο.. Ή ας ανοιχτεί άλλο θέμα....




Για εσένα ξεκίνησα τις εγγραφές αυτές:wink:




Ευχαριστούμε, αλλά αν θέλετε μπορείτε να μας γράψετε από ποιο μοναστήρι είναι η κάθε ακολουθία;Επιπλέον το πρώτο αρχείο δεν γράφει τί περιλαμβάνει..
Έχετε και άλλες που θα ανεβάσετε;
Ευχαριστούμε και πάλι.

ΟΟΟΟΟ!:wink:ΕΚΤΙΜΩ ΙΔΙΕΤΕΡΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΠΕΡΕΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ
 
Από ότι βλέπω εδώ έχετε ανεβάσει και τον παρακλητικό κανόνα στον Σταυρό..

Θα ανεβάσετε και άλλες; Ρωτάω, για να κανονίσω εγώ αυτά που έχω να μην κάνω τζάμπα κόπο να ανεβάσω κάτι που ανεβάζετε εσεις...
Για παράδειγμα ετοίμαζα να ανεβάσω την παράκληση των Αγίων Ραφαήλ, Νικολάου και Ειρήνης..

Ευχαριστώ!

ΥΓ: Όσες ανεβάσω, μάλλον θα ανεβάσω μόνο το ηχητικό για ανεβούν πιο γρήγορα... Αλλά αν τα θέλει κάποιος και με εικόνα να μου το πει.

Αυτά είχα μονο γράψει το καλοκαίρι.
Έχω και κάτι άλλες ακολουθίες από το 4ε αλλά είναι πάνω από 600 MB και θέλουν πολύ κόψιμο κάτι που δεν ξέρω.
 
T

tasos1985

Guest
Αδερφε το ειπεσ κ το εκανες,σε υπρ ευχαριστω,δεν εχω λογια.να σε καλα.
 

πεταστής

Παλαιό Μέλος - Χαράλαμπος
Αδερφε το ειπεσ κ το εκανες,σε υπρ ευχαριστω,δεν εχω λογια.να σε καλα.
Να σε καλά και εσύ! Δε χρειάζεται να με ευχαριστείς εγώ με χαρά το έκανα για να βοηθήσω..

και ο παρακλητικός κανών του Τιμίου Προδρόμου από αυτά που ανέβασε ο συνονόματος κ.Σαλίβερος φτιαγμένος:)wink:):
http://www.mediafire.com/?dz5jjkmwtiy
 
T

tasos1985

Guest
Πςςςςςςςςςςς................ευχαριστω φιλαρακο δεν πεζεσαι........................:wink:
 
Top