[Ψάχνω] Βιβλία Κωνσταντίνου Πανά

SINGEORGE

Παλαιό Μέλος
ΑΝ ΕΧΕΙ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Η ΤΟ ΔΟΞΑΣΤΑΡΙΟ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 

giorgos052

Γεώργιος Μ. Καλογερόπουλος
Αν δεν υπάρχουν βιβλία μήπως υπάρχει κάποια μαθήματα του Κωνσταντίνου Πανά σε ψηφιακή μορφή;
 

giorgos052

Γεώργιος Μ. Καλογερόπουλος
Νίκο επειδή δεν είμαι μέλος μήπως θα σου ήταν εύκολο να το ανεβάσεις εδώ σε pdf;
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Νίκο επειδή δεν είμαι μέλος μήπως θα σου ήταν εύκολο να το ανεβάσεις εδώ σε pdf;

Είναι προτιμότερο να γίνεις μέλος, είναι άλλωστε πολύ απλή και τυπική διαδικασία, από το να ανέβει κι εδώ ότι έχει ήδη ανέβει εκεί. Και υπάρχει πολύ και αξιόλογο υλικό. Δεν θα χάσεις!
 

SINGEORGE

Παλαιό Μέλος
Μετά από καιρό ξανα-ρωτάω εκτός του Ακαθίστου Ύμνου που ανέβασε ο σύλλογος ιεροψαλτών Χαλκιδικής υπάρχει κάποιο άλλο βιβλίο - έστω μάθημα του Πανά????????????
Επίσης γνωρίζει κανείς υπεύθυνα αν τα βιβλία υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα?
 

farlekas 1980

Παλαιό Μέλος
Μετά από καιρό ξανα-ρωτάω εκτός του Ακαθίστου Ύμνου που ανέβασε ο σύλλογος ιεροψαλτών Χαλκιδικής υπάρχει κάποιο άλλο βιβλίο - έστω μάθημα του Πανά????????????
Επίσης γνωρίζει κανείς υπεύθυνα αν τα βιβλία υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα?

Αν θυμαμαι καλα καπου σκορπια εχω ανεβασει δυο-τρια μαθηματα του αειμνηστου Αρχοντα . Εχω ολα τα βιβλια του (πλην ενος) και 99,9999999999% δεν εχουν δικαιωματα ( τους τα εκοψε ο Τσακ :D:D:D) . Επειδη η ολικη αναρτηση ειναι χρονοβορα διαδικασια , θα προσπαθησω σε καθε ευκαιρια που μου δινεται να ανεβαζω καποια επιλεγμενα μαθηματα !

Λειτουργικα για την ερχομενη Κυριακη 22/1/2012 και οχι μονο !
 

Attachments

  • ΠΑΝΑΣ ΒΑΡΥΣ.jpg
    219.3 KB · Views: 104
  • ΠΑΝΑΣ ΒΑΡΥΣ 001.jpg
    232.9 KB · Views: 41
  • ΠΑΝΑΣ ΒΑΡΥΣ 002.jpg
    233.4 KB · Views: 38
  • . 001.jpg
    . 001.jpg
    221.8 KB · Views: 66
Last edited:

ilias nektarios

Παλιο-μέλος... και μισό!
Εκανα μια προσπαθεια. Σας βγαινει το αρχειο; Αν οχι,να δω,αν μπορω νατο μετατρεψω...
 

Attachments

  • Track11.rar
    114 bytes · Views: 57

seniko

Δημήτριος Βασιλείου
Υπάρχει τελικά κάπου το βιβλίο της Θ.Λ. του Κ. Πανά ολόκληρο σε pdf???
:confused::confused:
 
Top