Αστέρης - Εμμανουηλίδης: Απόστιχα Εσπερινού Αποκαθηλώσεως, α΄ & γ΄ωδές Κανόνος Επιταφίου

[σημείωμα συντονιστή] τα παρακάτω μηνύματα μεταφέρθηκαν από εδώ

Αγαπητέ κ. Κωστόπουλε, πιστεύω ότι όποιος δεν πατά το κουμπί των ευχαριστιών δεν είναι κατ' ανάγκην αχάριστος. Εγώ προσωπικώς μια ή δυο φορές το έχω πατήσει και δεν θυμάμαι και πού. Ευχαριστίες γράφω εάν έχω να κάνω και κάποια σχόλια και όχι πάντα. Δεν σημαίνει ότι διαβάζω όλα όσα γράφονται ή κατεβάζω όλα τα ακούσματα. Εμένα δεν θα με πείραζε να μη μου λέει κανένας ευχαριστώ. Ασφαλώς είναι κατανοητό το παράπονο και η πικρία σας. Κατανοητότερο, πάντως, βρίσκω το παράπονο του κυρίου Λιναρδάκη, ότι δεν ανεβάζουμε όλοι υλικό (με πρώτο τον εαυτό μου). Ουδείς, φυσικά, μπορεί να υποχρεώσει ουδένα. Επ΄ευκαιρία, πάντως, να κεράσω σε ακατάλληλο τόπο κι εγώ κάτι, και να παρακαλέσω τους κ. συντονιστάς να τα μεταφέρουν στον οικείο χώρο. Εξηγούμαι ότι ότι έχω ανεβάσει μέχρι τώρα τα έχω με τον α΄ ή β΄ τροπο στην μνήμη του Η.Υ. μου. Ομολογώ ότι είμαι αρκετά τεμπέλης για να ανατρέχω σε ψηφιακούς δίσκους και απ΄εκεί να τα μεταφέρω στον Η.Υ.. Εξάλλου, είμαι εντελώς άσχετος για να ψάχνω σε ταινίες.

Υ.Γ. Αστέρης - Εμμανουηλίδης
 

Attachments

  • 15 Track 4.wma
    7.3 MB · Views: 141
  • 04 Track 9.wma
    6.1 MB · Views: 93
Last edited by a moderator:

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Συμπληρώθηκε ὁ τίτλος μέ τά περιεχόμενα τῶν ἀρχείων.

15 Track 4.: Απόστιχα Εσπερινού Αποκαθηλώσεως,
04 Track 9.: α΄ & γ΄ωδές Κανόνος Επιταφίου Θρήνου​
 
Top