Αργή δοξολογία σε ήχο τέταρτο φθορικό (φεραχνάκ) Άρχοντος Δημοσθένους Παϊκοπούλου

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή.
Μήπως κάποιος συνάδελφος διαθέτει την εν λόγω δοξολογία;;;
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να αποδώθηκε και από το Εργαστήρι Ψαλτικής σε πρόσφατη εκδήλωση.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Nikos L.

Παλαιό Μέλος
Αυτή ειναι νέα ερώτηση....
Αν υπάρχει διασκευή της κλασσικής αυτο είναι κάτι άλλο......
 

ΣταύροςΛ.

Νέο μέλος
Ο τίτλος της αναζήτησης στο μήνυμα μου καθιστά σαφές το τι έψαχνα και προφανώς δεν έθεσα νέα ερώτηση.
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Καλή Σαρακοστή και πάλι.
Κωνσταντίνε θα τη ζητήσω από τον Νίκο, τον αριστερό συνάδελφο μου που ήταν μέσα στη χορωδία και θα σε ενημερώσω...
 

ybulbu

Μπουλμπουτζής Ιωάννης
Αυτή ειναι νέα ερώτηση....
Αν υπάρχει διασκευή της κλασσικής αυτο είναι κάτι άλλο......
Χωρίς να την ακούσετε, πώς έχετε προεξοφλήσει ότι είναι διασκευή της κλασικής; Δεν είναι. Η εκδήλωση, στην οποία αναφέρεται ο συνάδελφος, τιμούσε σύγχρονου μελοποιούς. Η χορωδιακή πρεμιέρα της σύνθεσης είναι μάλλον λίγους μήνες πριν, στην εκδήλωση αυτή, από την οποία έχουν αναρτηθεί βίντεο και μπορούμε να ακούσουμε το μέλος.
 

Nikos L.

Παλαιό Μέλος
Ειδα κατευθειαν το 1ο μηνυμα χωρις να διαβασω ολοκληρο τον τιτλο.......
Απο κει προηλθε η παρανοηση...
Ελπιζω να ειναι κατανοητο αυτο.
Κ σιγουρα δεν την ακουσα..................
 

neoklis

Νεοκλής Λευκόπουλος, Γενικός Συντονιστής
Κωνσταντίνε μου. έδωσε. ο. Νίκος όλες. τις παρτιτούρες από τη. συναυλία οπότε. θέλεις πάρε. με τηλ να σου τις. δώσω...
Το φόρουμ δεν είναι για προσωπικές ανταλλαγές. Αν έχεις κάτι, ανέβασέ το εδώ, να είναι διαθέσιμο σε όλους.
 

ΣταύροςΛ.

Νέο μέλος
Το φόρουμ δεν είναι για προσωπικές ανταλλαγές. Αν έχεις κάτι, ανέβασέ το εδώ, να είναι διαθέσιμο σε όλους.
Ναι βεβαίως Κ. Νεοκλη θα προσπαθήσω να το κάνω δώστε μου λίγο χρόνο..
 
Top