Απόστολος Αγίας Αικατερίνης από Πανήγυρη Ι. Ν. Αγίας Αικατερίνης Πετραλώνων 2013

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Με την δυναμη του Θεου και της Παναγιας και εφετος εορτασε ο ναος της αγιας Αικατερινας Πετραλωνων !!!!Ευχαριστω τους φιλους που ηρθαν!!
Aνεβαζω τον Αποστολο της αγιας που λεει ο Διαμαντοπουλος ο Αγγελος.

Υ.Γ...Χοροστατησε ο κ.κ Κυριλος μητροπολιτης Κηφισιας...
 

Attachments

  • Αποστολος.. Διαμαντοπουλος Αγγελος .αγιας Αικατερινας.mp3
    2.9 MB · Views: 49
Με την δυναμη του Θεου και της Παναγιας και εφετος εορτασε ο ναος της αγιας Αικατερινας Πετραλωνων !!!!Ευχαριστω τους φιλους που ηρθαν!!
Aνεβαζω τον Αποστολο της αγιας που λεει ο Διαμαντοπουλος ο Αγγελος.

Υ.Γ...Χοροστατησε ο κ.κ Κυριλος μητροπολιτης Κηφισιας...

Ευχαριστω για την τιμή που μου έκανες να μου προσφερεις το Αποστολικό ανάγνωσμα Δανέ αδελφέ μου!! Και θα ξαναπω οτι τον λέω με κεκαλύμμενο τρακ, λόγω της παρουσίας τοσο σπουδαίων ψαλτών στα δυο αναλόγια... και του χρόνου να ειμαστε ακόμα περισσοτεροι στον κατά πάντα φιλόξενο Ναό σου!!!!
 
Αρχοντας!!!!!

Απόστολε σε ευχαριστώ!! Ο Δανός ειναι απο τους ανθρωπους που χαιρεται να προβαλλει φιλους του πιο πολυ απο τον εαυτο του!!!! Και αυτο κανει και γα μενα και τον ευχαριστω πολυ!!! Ασχετα αν κανει πιο πολυ "βαβουρα" τελευταια στο facebook!!!! Οπως και με την αντιστοιχη δημοσιευση του ως ανω ηχητικου εκει... εχει σιγουρα το κοκκαλακι της νυχτεριδας ο Αρχοντας!!!!! Και το ωραιο ειναι οτι το γουσταρει κιολας το τζερτζελο!!!! Για αυτο και εμεις δεν τον αλλαζουμε με τπτ!!!!!!!!
 
Last edited by a moderator:
Top