Απογοητευμένος με τη διαδικασία ενεργοποίησης της εφαρμογής "ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ" "Digital Isokratis J.Bakopoulos"

Status
Not open for further replies.

andreasgon

Παλαιό Μέλος
Για το ιστορικό αναφέρω:
1. Στις 14-12-2012 αγόρασα τον isokratis του κ Μπακόπουλου Ιωάννη (σε προσφορά 50 ευρώ) και τον εγκατέστησα στο α' μου κινητό alcatel (onetouch-995)

2. Στις 22-11-2016 ξαναπλήρωσα άλλα 20 ευρώ για τον νέο ισοκράτη (12η έκδοση) με την υπόσχεση να έχω όλες τις μελοντικές αναβαθμίσεις δωρεάν κτλ. και τον εγκατέστησα στο β' κινητό μου alcatel (onetouch-pixi 4)

3. Στις 16-12-2019 αγόρασα το γ' μου κινητό meizu (m6t) καί εγκατέστησα την εφαρμογή απ το playstore.

Έκτοτε επικοινωνώ επανειλημμένως για το "κλειδί" ενεργοποίησης,
α' μέσω της εφαρμογής,
β' μέσω Gmail,
και γ' τηλεφωνικά
χωρίς αποτέλεσμα, χωρίς απάντηση στο email μου.
Πάντως μέχρι καί σήμερα δεν μου έχει σταλεί το "κλειδί" ενεργοποίησης.

Επειδή είμαι κλεισμένος στο σπίτι επί τρεις μέρες με το κινητό ανοιχτό και το wifi ενεργοποιημένο περιμένοντας το "κλειδί", νιώθω πίκρα, αγανάκτηση, στενοχώρια και απογοήτευση με την όλη διαδικασία, την δημοσιοποιώ για κάθε ενδιαφερόμενο καταρχάς εδώ, (γιατί από αυτό το forum την γνώρισα την εν λόγω εφαρμογή) κατόπιν στο play store και μετά στην Διεύθυνση Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος για τα περαιτέρω.
Είμαι υποχρεωμένος να έχω όλη μέρα ανοικτά τα "δεδομένα" εκτός σπιτιού επί μέρες να χρεώνομαι ένα κάρο λεφτά για να περιμένω την ενεργοποίηση;;;

Βέβαια η ίδια ταλαιπωρία υπήρξε και τις προηγούμενες φορές που την ενεργοποίησα στα παλιά κινητά (έπρεπε να βγάζω μπαταρίες να στέλνω φωτογραφίες, κωδικούς συσκευής, αλλεπάλληλα τηλέφωνα, κτλ.) σάματις ήταν οι κωδικοί για την εκτόξευση πυρηνικής κεφαλής, jesus.. άσε που είχα κάνει format και τα τελευταία δυο χρόνια δεν την χρησιμοποιούσα καν, γιατί βαριόμουν τη διαδικασία..

Επειδή το θεωρώ μεγάλη κοροϊδία, αν μου ζητηθούν και άλλα χρήματα θα το πω απλά, δεν θέλω άλλη "αναβάθμιση" και απλά να μου επιστρέψει τα χρήματα μου, έτσι κι αλλιώς χρησιμοποώ άλλη εφαρμογή για εκπαίδευση και φυσικά ποτέ στο αναλόγιο!!!

Μετά λύπης κ αγανάκτησης,
Ανδρέας Γωνιωτάκης
andreasgoniotakis@gmail.com

Λεπτομέρειες για τις μέχρι τώρα ενέργειες μου θα βρείτε εδώ καθώς και τις αποδείξεις αγοράς της εφαρμογής
 
Last edited:

tzark

Μέλος
Ήδη έχει ειδοποιηθεί και η ΑΑΔΕ για να γίνει έλεγχος φοροδιαφυγής!!!
 

andreasgon

Παλαιό Μέλος
Τα έχω πάρει χοντρά.. δεν είναι για τα 70 ευρώ αλλά για την κοροιδία!!!!
 

AKIS ANDREOU

New member
ΑΔΕΛΦΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ.ΑΛΛΑΞΑ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 20 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ. ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΣΠΑΣΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ,ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ. Ο Κ. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΑ . ΛΥΠΑΜΑΙ
 

mmamais

Μαμάης Μιχάλης
Καταλαβαίνω την αγανάκτησή σας και τον ενθουσιασμό σας, που σας υποχρεώνει να "κάθεστε 3 ημέρες στο σπίτι με ανοιχτό κινητό και wifi ενεργοποιημένο περιμένοντας να έρθει το κλειδί".

Καλή υπομονή εύχομαι (ειλικρινά), και την προτροπή προς όλους μας ότι "Υπάρχει ζωή και χωρίς ηλεκτρονικό ισοκράτη". Για την ψαλτική δεν το συζητώ.

ΥΓ. Υπάρχουν και τζάμπα λύσεις μέχρι να ανταποκριθεί ο κατασκευαστής της εφαρμογής ή οι αρμόδιες αρχές.
 

ΠΜΧ

...
Καταλαβαίνω την αγανάκτησή σας και τον ενθουσιασμό σας, που σας υποχρεώνει να "κάθεστε 3 ημέρες στο σπίτι με ανοιχτό κινητό και wifi ενεργοποιημένο περιμένοντας να έρθει το κλειδί".

Καλή υπομονή εύχομαι (ειλικρινά), και την προτροπή προς όλους μας ότι "Υπάρχει ζωή και χωρίς ηλεκτρονικό ισοκράτη". Για την ψαλτική δεν το συζητώ.

ΥΓ. Υπάρχουν και τζάμπα λύσεις μέχρι να ανταποκριθεί ο κατασκευαστής της εφαρμογής ή οι αρμόδιες αρχές.
Το ότι υπάρχει ζωή και χωρίς αυτόν, θαρρώ το ξέρουν άπαντες... Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.
Απλώς εδώ τίθεται και θέμα συνέπειας καθώς και οικονομική... ατασθαλία
 

andreasgon

Παλαιό Μέλος
Μόνο για ενημέρωση και όχι για να γίνει συζήτηση..
Τελικά σήμερα 20-12-2019 μου έστειλε email ο κ Μπακόπουλος ζητώντας τα πλήρη στοιχεία μου (όνομα μητρός, πατρώνυμο, διεύθυνση) για να μου κάνει μήνυση!!!
Δηλαδή και κερατάς και δαρμένος, έτσι νιώθω!!!
Τον πείραξε η... απογοήτευση μου φαίνεται.
Πουθενά δεν είπα ή έγραψα κάτι κακό για την εφαρμογή του, άλλωστε και εγώ την είχα αξιολογήσει με 5 αστέρια.
Σκοπός μου δεν είναι να τον συκοφαντήσω ούτε και να τον απειλήσω.
Απλά βγήκα και είπα το παράπονο μου.
Τα σχόλια εδώ στο forum είναι ελεύθερα και μπορεί να μου απαντήσει όπως και στο blog μου.
Το θέμα είναι ανοικτό και όχι κλειδωμένο!!!
Πάντως ακόμη περιμένω το "κλειδί"..
 
Παιδια...κρατηθητε... κ μην λετε κουταμαρες... εγω ενα θεματακι ειχα την προηγούμενη εβδ και εξυπηρετησε αμεσως ο κ. Μπακοπουλος... κολλησε το πρόγραμμα, τον εκαν απεγκατάσταση κ ο ανθρωπος τον ενεργοποιησε αμεσως... αδελφε μου οσον αφορα τα χρηματα... τι να κανουμε φιλε η γνωση πληρωνεται...
 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
[Σημ. συντονιστή (ΔΚ)] Αγαπητοί, το θέμα δεν πιστεύω οτι θα λυθεί ή θα βελτιωθεί με συζήτηση στο Ψαλτολόγιον. Παρακαλώ να μην συνχιστεί δημόσια αυτή η συζήτηση.
Και πως θα προφυλαχτουμε αμα δεν μαθουμε κ Διαχειριστα???εγω εδωσα 100 ευρω και το προγραμμα σεν το εχω...την στιγμη που τεραστιες εταιριες εχουν προγραμματα φουλ το πολυ μεχρι 20 ευρω..και συν το εχεις επ απειρον και σε οσες συσκευες θες..αν δεν ειναι θεμα για το Ψαλτο-λογιον τοτε που να αναρτηθει το παραπονο του καθενος...Σιγουρα θα υπαρχουν παραπονα απο την πλευρα του προγραμματιστη αλλα πως να το κανομεν??
 

ΣταύροςΛ.

Νέο μέλος
Και πως θα προφυλαχτουμε αμα δεν μαθουμε κ Διαχειριστα???εγω εδωσα 100 ευρω και το προγραμμα σεν το εχω...την στιγμη που τεραστιες εταιριες εχουν προγραμματα φουλ το πολυ μεχρι 20 ευρω..και συν το εχεις επ απειρον και σε οσες συσκευες θες..αν δεν ειναι θεμα για το Ψαλτο-λογιον τοτε που να αναρτηθει το παραπονο του καθενος...Σιγουρα θα υπαρχουν παραπονα απο την πλευρα του προγραμματιστη αλλα πως να το κανομεν??
Συμφωνώ και εγώ με τον κ Δανιήλ γιατί και σε εμένα κλειδώθηκε η εφαρμογή, και εννοείται εφόσον το πλήρωσα γιατί να κλειδώνει, αλλά φαίνεται θέλουν να σε έχουν δέσμιο, αν και πότε δεν το χρησιμοποίησα στο αναλόγιο, αν είναι δυνατόν και πλέον δεν χρησιμοποιώ ισοκρατη καθόλου γιατί είναι. γελοίο το άκουσμα και αντί εκλησιαστικο , τοποθέτηση φωνής παράλληλα με ισοκρατη τραγικά πράγματα.... αντί να δίνεις βάση στη σωστή ερμηνεία ψάχνεις που να πατήσεις τον ζω και. τον πα
 

tzark

Μέλος
Όλη η φασαρία για το τίποτα.....σιγά το πρόγραμμα από ερασιτέχνες..!!!!
Αυτό είναι το πρόγραμμα από επαγγελματίες της μουσικής!!!!
**** Τα διαστήματα δεν είναι του Πιάνου!!! πρόγραμμα για android και ios!!!!
 

Attachments

  • IMG-1168.PNG
    IMG-1168.PNG
    1.6 MB · Views: 128
Last edited:

ARGITAN

Παλαιό Μέλος
Για το ιστορικό αναφέρω:
1. Στις 14-12-2012 αγόρασα τον isokratis του κ Μπακόπουλου Ιωάννη (σε προσφορά 50 ευρώ) και τον εγκατέστησα στο α' μου κινητό alcatel (onetouch-995)

2. Στις 22-11-2016 ξαναπλήρωσα άλλα 20 ευρώ για τον νέο ισοκράτη (12η έκδοση) με την υπόσχεση να έχω όλες τις μελοντικές αναβαθμίσεις δωρεάν κτλ. και τον εγκατέστησα στο β' κινητό μου alcatel (onetouch-pixi 4)

3. Στις 16-12-2019 αγόρασα το γ' μου κινητό meizu (m6t) καί εγκατέστησα την εφαρμογή απ το playstore.

Έκτοτε επικοινωνώ επανειλημμένως για το "κλειδί" ενεργοποίησης,
α' μέσω της εφαρμογής,
β' μέσω Gmail,
και γ' τηλεφωνικά
χωρίς αποτέλεσμα, χωρίς απάντηση στο email μου.
Πάντως μέχρι καί σήμερα δεν μου έχει σταλεί το "κλειδί" ενεργοποίησης.

Επειδή είμαι κλεισμένος στο σπίτι επί τρεις μέρες με το κινητό ανοιχτό και το wifi ενεργοποιημένο περιμένοντας το "κλειδί", νιώθω πίκρα, αγανάκτηση, στενοχώρια και απογοήτευση με την όλη διαδικασία, την δημοσιοποιώ για κάθε ενδιαφερόμενο καταρχάς εδώ, (γιατί από αυτό το forum την γνώρισα την εν λόγω εφαρμογή) κατόπιν στο play store και μετά στην Διεύθυνση Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος για τα περαιτέρω.
Είμαι υποχρεωμένος να έχω όλη μέρα ανοικτά τα "δεδομένα" εκτός σπιτιού επί μέρες να χρεώνομαι ένα κάρο λεφτά για να περιμένω την ενεργοποίηση;;;

Βέβαια η ίδια ταλαιπωρία υπήρξε και τις προηγούμενες φορές που την ενεργοποίησα στα παλιά κινητά (έπρεπε να βγάζω μπαταρίες να στέλνω φωτογραφίες, κωδικούς συσκευής, αλλεπάλληλα τηλέφωνα, κτλ.) σάματις ήταν οι κωδικοί για την εκτόξευση πυρηνικής κεφαλής, jesus.. άσε που είχα κάνει format και τα τελευταία δυο χρόνια δεν την χρησιμοποιούσα καν, γιατί βαριόμουν τη διαδικασία..

Επειδή το θεωρώ μεγάλη κοροϊδία, αν μου ζητηθούν και άλλα χρήματα θα το πω απλά, δεν θέλω άλλη "αναβάθμιση" και απλά να μου επιστρέψει τα χρήματα μου, έτσι κι αλλιώς χρησιμοποώ άλλη εφαρμογή για εκπαίδευση και φυσικά ποτέ στο αναλόγιο!!!

Μετά λύπης κ αγανάκτησης,
Ανδρέας Γωνιωτάκης
andreasgoniotakis@gmail.com

Λεπτομέρειες για τις μέχρι τώρα ενέργειες μου θα βρείτε εδώ καθώς και τις αποδείξεις αγοράς της εφαρμογής
Καλά περίμενε
 

andreasgon

Παλαιό Μέλος
Όλη η φασαρία για το τίποτα.....σιγά το πρόγραμμα από ερασιτέχνες..!!!!
Αυτό είναι το πρόγραμμα από επαγγελματίες της μουσικής!!!!
**** Τα διαστήματα δεν είναι του Πιάνου!!! πρόγραμμα για android και ios!!!!

Πρώτη φορά το βλέπω, δώσε link αν υπάρχει για κατέβασμα ή αγορά.
 
Αυτό είναι το πρόγραμμα από επαγγελματίες της μουσικής!!!!
Το χρησιμοποιώ πολλά χρόνια και είναι απλά άριστο!
Εκτός του ότι διαθέτει πολλές έτοιμες κλίμακες, μπορεί να χορδίσει κανείς ξεχωριστά τον κάθε φθόγγο όπως θέλει και να σώσει το αποτέλεσμα σε μνήμες χρήστη.
Μπορεί να το δει κανείς στο αναλόγιο μου στα Εγκώμια της Μ.Παρασκευής
 

Attachments

  • DSC02551.JPG
    DSC02551.JPG
    463.8 KB · Views: 119
Last edited:

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
[Σημ. συντονιστή (ΔΚ)] Το παράπονο δημοσιεύτηκε (όπως δημοσιεύτηκε). Ας ανοιχτούν νέα θέματα με προτεινόμενες εφαρμογές και τεκμηρίωση εάν θέλετε και δεν υπάρχουν ήδη. Κλείνω αυτό το θέμα.
 
Status
Not open for further replies.
Top