Αντιγραφή αρχείων

Σωτήρης 1995

Νέο μέλος
Καλημέρα σας! Θέλω να συγχαρώ τον κ. Δημήτρη που έκανε την επαναλειτουργία του forum και θέλω να σας κάνω μία πρόταση: Θα αναλαμβάνω την αντιγραφή διαφόρων μουσικών αρχείων, που ίσως δεν είναι σε καλή κατάσταση, με το πρόγραμμα Μουσικά κείμενα του κ. Δημήτρη δωρεάν. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου είτε με ΠΜ είτε μέσω email: sotiristheologou9@gmail.com
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Καλημέρα σας! Θέλω να συγχαρώ τον κ. Δημήτρη που έκανε την επαναλειτουργία του forum και θέλω να σας κάνω μία πρόταση: Θα αναλαμβάνω την αντιγραφή διαφόρων μουσικών αρχείων, που ίσως δεν είναι σε καλή κατάσταση, με το πρόγραμμα Μουσικά κείμενα του κ. Δημήτρη δωρεάν. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου είτε με ΠΜ είτε μέσω email: sotiristheologou9@gmail.com

Ευχαριστούμε. Σε ποιόν απευθύνεσαι με αυτό και τί προϋποθέσεις έχεις;
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Προσφέρεις το χρόνο και τον κόπο σου δωρεάν προς όλους δηλαδή με σκοπό την ανάρτηση των κειμένων εις κοινόν όφελος;
 

giorgos052

Γεώργιος Μ. Καλογερόπουλος
Αγαπητέ Σωτήρη αν και εφοσον επιθυμείς θα ηθελα και εγω να συμβαλω στην δακτυλογραφηση κειμενων με το προγραμμα μουσικα κείμενα. Γιατι όντως ειναι προς όφελος ολων μας να καταγραφονται με ψηφιακα μέσα χειρογραφα που εχουν μεγαλη αξια. Οτι θες στειλε προσωπικό μήνυμα.
 

Σωτήρης 1995

Νέο μέλος
Και εσείς ό, τι θέλετε καθώς και όλα τα μέλη του forum μπορείτε να μου στείλετε ΠΜ ή email με το αρχείο για δακτυλογράφηση και μέσα σε λίγες μέρες θα είναι έτοιμο
 

balgiota

Νέο μέλος
Θέλω με αυτόν τον τρόπο να συμβάλλω στη συνέχιση της Βυζαντινής μουσικής.
Συγχαρητήρια για την ευγενική προσφορά σας! Είναι εξαιρετικά ωφέλιμο για την συνέχεια της Βυζαντινής Μουσικής να αναδειχθούν μελοποιήσεις που μέχρι τώρα παραμένουν ανέκδοτες.
 
Top