[Ανακοίνωση] Ανδρέας Χριστοδούλου

aposto

Παλαιό Μέλος
Αν δεν κανω λαθος απο την φωνη που ακουσα ειναι ο συμμαθητης μου ο Ανδρεας ο οποιος μπορει να; ψαλλει τωρα στην Ναυπακτο ομως ειναι απο τον Βολο γιατι πηγαιναμε μαζι στο εκκλησιαστικο λυκειο του Βολου κ ειχαμε κ τον ιδιο δασκαλο τον κ.Μελετη.Ο Ανδρεας απ οτι ξερω ειναι υπαξιωματικος τωρα στην πολεμικη αεροπορια γι αυτο κ βρισκεται σε εκεινα τα μερη.Ειχε απο τοτε τρομερη φωνη καθως επισης κ ο αδερφος του.Να εισαι καλα Αντρικο ο φιλος σου Αποστολος Θεοχαρης απο τον Ριζομυλο Βολου.
 

Λάτρης Β.Μ.

Παράφωνος ερασιτέχνης!
Ανδρέα είσαι άψογος!
(Τί ωραίο να συναντάς παλιούς φίλους μετά από πολύ καιρό ... έστω και σε ένα forum)
 
ολα ωραια αλλα πρεπει να θυμομαστε και τον δασκαλο εκεινον... και να λεμε και ενα ευχαριστω που μας εδωσε τοσες γνωσεις απο τις γνωσεις του.Να μην ειμαστε αχαριστοι.....
 
Τον δασκαλο τον θυμομαστε οταν προωθει τους μαθητες του κ δεν τους κυνηγαει.εσυ ευγνωμονεις τον δασκαλο σου γιατι εισαι γαμπρος του κ καλα κανεις!Χρ. Ανδρεας
 
Last edited:

agrovas

Βασίλης Αγροκώστας
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Αθανασιος;25212 said:
Χριστοδούλου Ανδρέας-ψάλλει στη Ναύπακτο

Μπράβο Αντρίκο! Μου άρεσε ιδιαίτερα στο " Ερχόμενος μετά σαρκός " ο Χατζημαρκικός λυγμός στο 1:19 και το Καραμάνικο σβήσιμο της φωνής στο 1:29

Χαιρετισμούς σε όλους τους καλλίφωνους αδερφούς!
 
Τον δασκαλο τον θυμομαστε οταν προωθει τους μαθητες του κ δεν τους κυνηγαει.εσυ ευγνωμονεις τον δασκαλο σου γιατι εισαι γαμπρος του κ καλα κανεις!Χρ. Ανδρεας
ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑΣ. ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΓΙΝΩ ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΘΥΜΟΜΟΥΝ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑΤΑ.
 

nikolas00

Νέο μέλος
Ο Αντρεας ειναι πραγματικα χαρισματικος.Στη Πατρα πολλοι παθανε κολουμπρα μολις τον ακουσανε. Να σαι παντα καλα Αντρικο ειμαι πραγματικα ευγνωμον που με βοηθησες. Ευχομαι στη ψαλτομανα Θεσσαλονικη να φτασεις ακομα πιο ψηλα.Ενας φιλος κ συναδελφος
 

Δημήτρης Ποθητός

Παλαιό Μέλος
Top