Αναστασιματάριο «ΖΩΗΣ» (Ιωάννου Πρωτοψάλτου) δακτυλογραφημένο σε PDF

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
κυρ-Βασίλη (@Βασίλης Κιαμηλίδης) σε ευχαριστώ, είναι ακριβώς αυτό που ζητούσα. Ελπίζω να μην είναι μεγάλος κόπος να το μοιραστείς μαζί μας σε ένα αρχείο με σελιδοδείκτες. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον κόπο και την προσφορά σου αενάως στο φόρουμ. Πιστεύω πολλοί θα ωφεληθούν και από αυτό.
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
κυρ-Βασίλη (@Βασίλης Κιαμηλίδης) σε ευχαριστώ, είναι ακριβώς αυτό που ζητούσα. Ελπίζω να μην είναι μεγάλος κόπος να το μοιραστείς μαζί μας σε ένα αρχείο με σελιδοδείκτες. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον κόπο και την προσφορά σου αενάως στο φόρουμ. Πιστεύω πολλοί θα ωφεληθούν και από αυτό.
Ωραία Δημήτρη. Θα το κάνω έτσι ολόκληρο όπως ακριβώς προτείνεις.
Πρώτα ο Θεός θα το κάνω από εβδομάδα συν Θεώ.
Και εγώ εκφράζω τις ευχαριστίες μου σε σένα πρώτιστα καθώς και σε όλα τα Μέλη του Ψαλτολογίου και ιδιαίτερα σε όλους τους κατά καιρούς Συντονιστές και τους Μεγάλους μας Δωρητάς.
 
Επισυνάπτεται όπως ζητήθηκε.
Δηλ. για χρήση για Τάμπλετ κλπ κλπ
Το έκανα κατά δύναμη βεβαίως βεβαίως

Κ. Κιαμηλίδη, τι να πουμε ... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ (!!!) και ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ είναι λίγα μεν, πλην δε ουσιώδη!!!
Είναι μια πανέμορφη δουλεια και με μεράκι και αυτό φαίνεται. Το κόκκινο χρώμα είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ και δινει πολύ ωραία αίσθηση, σε συνδυασμό με τη γραφλη, που ούτως ή αλλως, ήταν εξαιρετικη!
Συγχαρητήρια και πάλι για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσφορά σας!!!
 

tzark

Μέλος
Επισυνάπτεται όπως ζητήθηκε.
Δηλ. για χρήση για Τάμπλετ κλπ κλπ
Το έκανα κατά δύναμη βεβαίως βεβαίως
Ένα Μεγάλο Ευχαριστώ. Ο Μεγάλος μας Θεός να σε έχει πάντα καλά.
 

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Να είσαι πάντα καλά κυρ-Βασίλη (@Βασίλης Κιαμηλίδης). Θα το χρησιμοποιούμε τακτικά εδώ και θα σε ευχαριστούμε κάθε φορά για τη γεναιοδωρία σου.
Και εγώ Αγαπητέ Dimitri σας ευχαριστώ πολύ για τα πάντα και δια πάντα βεβαίως βεβαίως
 
Top