Ανάκτηση αρχείων μουσικής

basiliosn

βασιλης νικολοπουλος
Καλησπερα και Χρονια Πολλα για αυριο σε ολους !

Απο "μοιραιο" λαθος μου , διεγραφησαν ολα (πλην ενος) τα αρχεια μουσικης που ειχα ανεβασει κατα καιρους. Μηπως γνωριζει καποιος φιλος αν μπορουν να ανακτηθουν και πως?
Ευχαριστω !
 

Γιώργος Μ.

Γιώργος Μπάτζιος
Βασίλη, αν τα έχεις ανεβάσει, δηλαδή υπάρχουν στο φόρουμ, απλώς ξανακατέβασέ τα. Αν πάλι είναι γενικευμένη απώλεια (και είναι σίγουρο ότι δεν υπάρχουν σε κάποιον κάδο ανακύκλωσης) θα πρέπει να πληρώσεις κάποια χρήματα, είτε για ένα πρόγραμμα ανάκτησης όπως αυτό, είτε για μια υπηρεσία που το αναλαμβάνει όπως αυτή.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής
Ἀναφέρεται στά ἐπισυναφθέντα ἀρχεῖα στό Ψαλτολόγιον.
Νομίζω ὅτι κάτι θά ἔχει νά πεῖ/νά κάνει ὁ Δημήτρης-Διαχειριστής.​
 

haris1963

παλαιότατο μέλος
Υπάρχει το πρόγραμμα Recuva που είναι ελέυθερο και κάνει πολύ καλή δουλειά.

Εμένα κάποτε μου επανέφερε ολόκληρο σκληρό δίσκο που έσβησε (!!) παίζοντας :)rolleyes:) η κόρη μου :)o) όταν ήταν μικρότερη :)

Από εδώ και το αρχείο εγκατάστασης εδώ, πατάς επάνω δεξιά που γράφει Download latest version

ΧΣ
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Ἐπαναλαμβάνω ὅτι ἀναφέρεται στά ἀναρτηθέντα/ἀνεβασμένα ἀρχεῖα του στό φόρουμ. Ἀπό τό προφίλμ μας στό «Συνημμένα αρχεία» μποροῦμε ἤ ἐπίτηδες (ὅπως ἔχει γίνει μέ κάποιους) ἤ κατά λάθος νά τά διαγράψουμε. Αὐτό ἔγινε. Φαίνεται ἄλλωστε ἄν περιηγηθεῖτε στά μηνύματά του μέ συνημμένα ἀρχεῖα. Γι᾿ αὐτό ἔγραψα ὅτι τό λόγο ἔχει ὁ Διαχειριστής.


 

basiliosn

βασιλης νικολοπουλος

Ἐπαναλαμβάνω ὅτι ἀναφέρεται στά ἀναρτηθέντα/ἀνεβασμένα ἀρχεῖα του στό φόρουμ. Ἀπό τό προφίλμ μας στό «Συνημμένα αρχεία» μποροῦμε ἤ ἐπίτηδες (ὅπως ἔχει γίνει μέ κάποιους) ἤ κατά λάθος νά τά διαγράψουμε. Αὐτό ἔγινε. Φαίνεται ἄλλωστε ἄν περιηγηθεῖτε στά μηνύματά του μέ συνημμένα ἀρχεῖα. Γι᾿ αὐτό ἔγραψα ὅτι τό λόγο ἔχει ὁ Διαχειριστής.



Ακριβως ! Μιλαω για αναρτηθεντα αρχεια στο forum ! κ. Διαχειριστα help me !:):):)
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Αγαπητέ Βασίλη, δυστυχώς το λογισμικό του φόρουμ δεν επιτρέπει την ανάκτηση των επισυνάψεων που διαγράφτηκαν. Ίσως υπάρχει εναλλακτικός τρόπος να ανακτηθούν (δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ) αλλά ακόμα και εάν δουλεύει είναι τόσο χρονοβόρος (πολλές ώρες) που είναι πρακτικά αδύνατο για μένα να τα επαναφέρω. Συνεπώς η λύση είναι μία:

(α) για όσα έχεις ακόμα στο δίσκο σου να τα ξανανεβάσεις ο ίδιος
(β) για όσα δεν έχεις, να ζητήσεις από μέλη που τα έχουν κατεβάσει να τα ξανανεβάσουν ή να σου τα στείλουν να τα ανεβάσεις εσύ
 
Top