Ακολουθία των Χαιρετισμών εις την Υπεραγίαν Θεοτόκον (εργασία Νικολάου Χανουμίδη)

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΟΥΜΙΔΗΣ

Νικόλαος Χανουμίδης
Παραθέτω προσωπική εργασία με Συλλογή Μαθημάτων της Ακολουθίας των Χαιρετισμών με πλήρη τυπική διάταξη που έχω φτιάξει για καθαρά προσωπική χρήση.
 

Attachments

  • Ἀκολουθία τῶν Χαιρετισμῶν (ἐργασία Νικ. Χανουμίδη μὲ σελιδοδείκτες).pdf
    62.2 MB · Views: 45

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ

Παλαιό Μέλος
Παραθέτω προσωπική εργασία με Συλλογή Μαθημάτων της Ακολουθίας των Χαιρετισμών με πλήρη τυπική διάταξη που έχω φτιάξει για καθαρά προσωπική χρήση.
Ευχαριστω πολυ και γω..και περισσοτερο για το μαθημα ΄΄Ροδον το αμαραντον΄΄ του Χουρμουζιου..Δεν το ειχα ετσι καθαρο και με ισοκρατηματα...Να ειστε καλα!!!
 

tb---

τσοπάνης
Πολύ ωραία δουλειά Κύριε Χανουμίδη, Ευχαριστούμε. Θα μπορούσατε να ανεβάσετε και το αρχείο μελωδού ( mel );

Εδώ μας χαρίζουν ένα όχημα, και εμείς θέλουμε και τα σχέδια; Καλομάθαμε νομίζω κάποιοι.
Κατ εμέ τα αρχεία μελ ή τα αντίστοιχα δεν θα πρέπει κάν να υπάρχουν σαν επιλογή στις δημοσιεύσεις του φόρουμ. Είναι προσωπικός κόπος ο οποίος και πολλές φορές αντιγράφεται και μήν τον είδατε τον Παναγή ~
(όπως πάντα ξυπνήσαμε με ομορφη διάθεση)~
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Ὁ ἀγαπητός Νῖκος Χανουμίδης μοῦ ἔστειλε νέο ἀρχεῖο πρός ἀντικατάσταση τοῦ προηγουμένου:
Θα σας παρακαλούσα, αν γίνεται, να αντικαταστήσουμε τις παλιές μου εργασίες με αυτές μιας και ετοίμασα νέες (βελτιωμένες, διορθωμένες & συμπληρωμένες). Πρόσθεσα και εφύμνια του κ. Αποστ. Καλπακίδη (τιμής ένεκεν). Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Ἐγώ κρίνω ὅτι πρέπει νά ἀναρτήσω σέ νέο μήνυμα, πρός γνωστοποίηση αὐτοῦ τοῦ θέματος καί τῆς ἄκρως ἐπιμελημένης καί ἐμπλουτισμένης ἐργασίας.
Οἱ εὐχαριστίες στόν Νῖκο!

[Σημ. συντ. (π.Μ.)] Νέο αρχείο στο 1ο μήνυμα.

 
Last edited:

tzark

Μέλος
Παραθέτω προσωπική εργασία με Συλλογή Μαθημάτων της Ακολουθίας των Χαιρετισμών με πλήρη τυπική διάταξη που έχω φτιάξει για καθαρά προσωπική χρήση.

Ευχαριστώ πολύ να είστε πάντα καλά ,Υπάρχει κάτι και για την ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ??
 
Παραθέτω προσωπική εργασία με Συλλογή Μαθημάτων της Ακολουθίας των Χαιρετισμών με πλήρη τυπική διάταξη που έχω φτιάξει για καθαρά προσωπική χρήση.
Εμείς οι "νέοι" ιεροψάλτες, σας ευχαριστούμε πολύ.
 
Top