Αγρυπνία Ι.Ν. Τιμίου Σταυρού Σερρών

Στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, πραγματοποιήθηκε Αγρυπνία στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό Τιμίου Σταυρού Σερρών, παρoυσία μεγάλου πλήθους κόσμου, στην οποία έψαλε 5μελής χορός υπό τον Παναγιώτη Ζαγαλιώτη. Ηχητικά αρχεία προσεχώς. :)
 
Last edited:

L.M

Μέλος
Στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, πραγματοποιήθηκε Αγρυπνία στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό Τιμίου Σταυρού Σερρών, παρυσία μεγάλου πλήθους κόσμου, στην οποία έψαλε 5μελής χορός υπό τον Παναγιώτη Ζαγαλιώτη. Ηχητικά αρχεία προσεχώς. :)

Καμια ηχογραφηση απο τον Ιερο Ναο Τιμιου Σταυρου Σερρων με τον κ.Αθανασιο ΜΠΑΡΜΠΑ υπαρχει;
 
Καμια ηχογραφηση απο τον Ιερο Ναο Τιμιου Σταυρου Σερρων με τον κ.Αθανασιο ΜΠΑΡΜΠΑ υπαρχει;

Κατά μία ευχάριστη σύμπτωση, εδώ και λίγους μήνες έχω κανονίσει το τελευταίο Σ/Κ του Σεπτεμβρίου να ανηφορίσω στις Σέρρες επί τούτου, με σκοπό δηλαδή να βρω ηχογραφήσεις του κ. Μπάρμπα από τους ψάλτες των Σερρών, και μιας και θέσατε αυτή την ερώτηση, θα χαρώ πολύ να τις μοιραστώ μαζί σας μόλις τις βρω. :)
 

L.M

Μέλος
Κατά μία ευχάριστη σύμπτωση, εδώ και λίγους μήνες έχω κανονίσει το τελευταίο Σ/Κ του Σεπτεμβρίου να ανηφορίσω στις Σέρρες επί τούτου, με σκοπό δηλαδή να βρω ηχογραφήσεις του κ. Μπάρμπα από τους ψάλτες των Σερρών, και μιας και θέσατε αυτή την ερώτηση, θα χαρώ πολύ να τις μοιραστώ μαζί σας μόλις τις βρω. :)

Αν σας ειναι ευκολο στειλτε μου καποιο τηλ με προσωπικο μηνυμα να τα πουμε πιο ανετα.
 
Top