Αγορά η ανταλλαγή βιβλίων ''Μουσική Πανδέκτη'' Εκδ . Τέρτιος - Επέκταση!!!

Stayros

Παλαιό Μέλος
Αγοράζω μεταχειρισμένα η καινούργια τα μουσικά βιβλία ''Μουσική Πανδέκτη'' Όρθρος, Εσπερινός Θ. Λειτουργία Μαθηματαριο Εκδόσεις Τερτιος - Επέκταση η τα ανταλλάσσω με κάποια από τη δική μου βιβλιοθήκη. Έχω αρκετά βιβλία που μπορεί να σας ενδιαφέρουν!!! Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα!!! :)
 
Last edited by a moderator:

Johnys

Νέο μέλος
Καλημερα!!!μηπως εχεισ κυψελη???δεν με νοιαζει να ναι παλια!!!
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
Ναι αδελφε εχω τη καινουργια αλλο μονο μονο τα 2 απο τα 3 βιβλια! Εχω ομως και πολλα αλλα! Στειλε μου προσωπικο μην για να μη τα λεμα απο εδω
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
Αν εννοεις τη κυψελη του Πρίγγου την εχω και αυτη!
 

Johnys

Νέο μέλος
Ποσο κανουνε οι κυψελες?μαζι η και ξεχωρηστα???
Δεν θελω ναναι πολυ συνθετη.
 

Stayros

Παλαιό Μέλος
Αδελφε κατ αρχην δεν μου διευκρινισες για ποιες κυψελες μιλας. Πριγγου η Στεφανου Λαμπαδαριου??? και δευτερον δε πουλαω καμια απο τις 2 διοτι τα χρησιμοποιω. Τα βιβλία π δινω ειναι :

Δοξασταριο Κωνσταντίνου πρωτοψάλτου εκδ. πολυχρονακη.

Αναστασιματαριο Π πελλοπονησιου εκδ. Πατριαρχικο ιδρυμα πατερικων μελετων.

Τριωδιο Πεντηκοσταριο Ν Σμυρνης. εκδ Ρηγοπουλος

Η Λειτουργια Κ.Ψαχου εκδ Κουλτουρα

Δοξασταριο Π Πελλοπονισιου εκδ κουλτουρα

Ειρμολογιον Π. Πελλοπονησιο Π. Βυζαντιου εκδ .Κουλτουρα

Ευχολόγιον Ζ πασχαλίδη εκδ 1986

Αγγελικος χορος γ πολυελεοι εκδ. Σιμωνος πετρας

Αθωνικη μουσικη ανθοδεσμη Θ. Λειτουργια Ιεροθεου.εκδ ιερας μονης φιλοθέου

Μουσικα χειρόγραφα Θρ.Στανιτσα ορθρος Εσπερινος εκδ Κεντρο παραδοσιακων μουσικων εκδοσεων

Μ εβδομαδα Γ ραιδεστηνου εκδ Ρηγόπουλος

αυτα δινω αδελφε. αν εχεις κι εσυ κατι που δε το χρησιμοποιεις και θελεις να το δώσεις για κατι αλλο που σ ενδιαφέρει , πολυ ευχαρίστως να μου πεις κι εσυ τι δίνεις. Δε θελω να να δώσω ντε και καλα για χρηματα. Σκοπός μου ειναι αν παρω κατι αλλο που θα μου φανει περισσοτερο χρησιμο.
 

Johnys

Νέο μέλος
Φιλε μου γεια σου!Επειδη δεν το ξερω καλα το site και σου στειλα κ αλλου...τωρα ξαναμπηκα!Τελοςπαντων!Θελω του στεφανου που δινεις.....εχω του πριγγου ολοκαινουργια και απλα θελω ανταλαγη η να το δουμε στην τιμη!Γιαννη με λενε το τηλεφωνο ειναι 6945725821.
 
Top