Όρθρος της 10ης Νοεμβρίου 2013

Βασίλης Κιαμηλίδης

Βασίλης Κιαμηλίδης
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα του όρθρου για την ερχόμενη Κυριακή της 10ης Νοεμβρίου 2013 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Επισημαίνω πως είναι σε μέγεθος Β5 με μεγάλες γραμματοσειρές διότι προορίζεται για τάμπλετ μόνον.
Τα ανεβάζω επειδή ζητήθηκαν, και ελπίζοντας στην ανοχή σας για τα υπάρχοντα σφάλματα, τα οποία και λόγω υπερυποχρεώσεων δεν έχω χρόνο για διόρθωση.
Σας ευχαριστώ πολύ.
Επίσης Επισυνάπτω το αρχείο και σε αναβαθμισμένο Μελωδό, για τους έχοντας την 8η αναβάθμιση του Χρυσού Μελωδού 2013, διευκρινίζοντας πως δεν ανοίγει σε προηγούμενες εκδόσεις του Μελωδού, όπως στα γνωστά .docx και τα .doc
 

Attachments

  • Όρθρος 10-11-2013 Ήχος γ΄ εωθ. θ.mel.pdf
    5.1 MB · Views: 527
  • 10-11-2013 Ήχος γ΄ εωθ. θ.mel
    274.5 KB · Views: 52

Μιχάλης 888

Νέο μέλος
ΧΑΙΡΕ ,

Κυριε Κιαμηλίδη



ο Θεός να σας έχει πάντα καλά

ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΊ ΚΑΙ ΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΟΣ ΑΜΗΝ
 

Theodoros-ks

Παλαιό Μέλος
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα του όρθρου για την ερχόμενη Κυριακή της 10ης Νοεμβρίου 2013 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Επισημαίνω πως είναι σε μέγεθος Β5 με μεγάλες γραμματοσειρές διότι προορίζεται για τάμπλετ μόνον.
Τα ανεβάζω επειδή ζητήθηκαν, και ελπίζοντας στην ανοχή σας για τα υπάρχοντα σφάλματα, τα οποία και λόγω υπερυποχρεώσεων δεν έχω χρόνο για διόρθωση.
Σας ευχαριστώ πολύ.
Επίσης Επισυνάπτω το αρχείο και σε αναβαθμισμένο Μελωδό, για τους έχοντας την 8η αναβάθμιση του Χρυσού Μελωδού 2013, διευκρινίζοντας πως δεν ανοίγει σε προηγούμενες εκδόσεις του Μελωδού, όπως στα γνωστά .docx και τα .doc


Κύριε Κιαμηλίδη, και πάλι ευχαριστούμε...Θα ήθελα , άν έχετε μπει στο κόπο και έχετε δημιουργήσει και την μουσική ακολουθία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου ,και έχετε την ευγενική διάθεση ,να μας την κοινοποιήσετε
Ευχαριστώ
 

nikosdimitrakopoulos

Νέο μέλος
Επισυνάπτω τα μουσικά κείμενα του όρθρου για την ερχόμενη Κυριακή της 10ης Νοεμβρίου 2013 τα οποία και έκανα για τις προσωπικές μου ανάγκες.
Επισημαίνω πως είναι σε μέγεθος Β5 με μεγάλες γραμματοσειρές διότι προορίζεται για τάμπλετ μόνον.
Τα ανεβάζω επειδή ζητήθηκαν, και ελπίζοντας στην ανοχή σας για τα υπάρχοντα σφάλματα, τα οποία και λόγω υπερυποχρεώσεων δεν έχω χρόνο για διόρθωση.
Σας ευχαριστώ πολύ.
Επίσης Επισυνάπτω το αρχείο και σε αναβαθμισμένο Μελωδό, για τους έχοντας την 8η αναβάθμιση του Χρυσού Μελωδού 2013, διευκρινίζοντας πως δεν ανοίγει σε προηγούμενες εκδόσεις του Μελωδού, όπως στα γνωστά .docx και τα .doc

Ευχαριστούμε πολύ κ. Βασίλη!!!
 
Top