Όρθρος Κυριακών ανά ήχο

Gerasimos monaxos

Ο Αγιορείτης κακοφωνίξ
Καλησπέρα.
Προσπαθώ να κατεβάσω τους ορθρους και είναι αδύνατο.
Ευχαριστώ

Κατεβαίνουν, αλλά παίζει ρόλο με ποιόν browser σερφάρεις. Σε κάποιους browsers η σελίδα μπλοκάρεται "σαν επικίνδυνη" γιά την ασφάλεια του υπολογιστή. Αν έχεις firefox, ακολούθησε τα παρακάτω βήματα:

1) Πάτα να κατέβει το αρχείο.
2) Μετά πήγαινε πάνω δεξιά (στο εικονίδιο των λήψεων) και πάτα το γιά να ανοίξει το παράθυρο των λήψεων
Error-1.jpg
3) Τότε πάτα το βελάκι που δείχνω στην εικόνα και στο επόμενο παράθυρο....
Error-2.jpg
4) Πάτα "Allow - Επιτρέπω".
Μετά από αυτό, θα το κατεβάσει κανονικά.

Αν έχεις κάποιον άλλο browser, ενδεχομένως να δουλεύει κάπως διαφορετικά το παραπάνω σενάριο. Ψάξε το λίγο.
Τέλος, τσέκαρε μήπως μπλοκάρει την σελίδα και το αντιβιοτικό σου.
 
Last edited:

ψαλμός 50ός

Ελένη Ντόβα-Χατζή
Κατεβαίνουν, αλλά παίζει ρόλο με ποιόν browser σερφάρεις. Σε κάποιους browsers η σελίδα μπλοκάρεται σαν "επικίνδυνη" γιά την ασφάλεια του υπολογιστή. Αν έχεις firefox, ακολούθησε τα παρακάτω βήματα:

1) Πάτα να κατέβει το αρχείο.
2) Μετά πήγαινε πάνω δεξιά (στο εικονίδιο των λήψεων) και πάτα το γιά να ανοίξει το παράθυρο των λήψεων
View attachment 111256
3) Τότε πάτα το βελάκι που δείχνω στην εικόνα και στο επόμενο παράθυρο....
View attachment 111255
4) Πάτα "Allow - Επιτρέπω".
Μετά από αυτό, θα το κατεβάσει κανονικά.

Αν έχεις κάποιον άλλο browser, ενδεχομένως να δουλεύει κάπως διαφορετικά το παραπάνω σενάριο. Ψάξε το λίγο.
Τέλος, τσέκαρε μήπως μπλοκάρει την σελίδα και το αντιβιοτικό σου.
Όπως βλέπετε δεν είναι επικίνδυνη! Αυτό γίνεται για οικονομικούς λόγους. Να αγοράσουμε το ακριβότερο πακέτο.
 

Gerasimos monaxos

Ο Αγιορείτης κακοφωνίξ
Όπως βλέπετε δεν είναι επικίνδυνη! Αυτό γίνεται για οικονομικούς λόγους. Να αγοράσουμε το ακριβότερο πακέτο.
Μα δεν είπα ότι είναι επικίνδυνη... Είπα "σαν επικίνδυνη"... Αλλιώς δεν θα συνιστούσα να πατήσει "Allow"... :D:D:D:cool:
 
Καλημέρα και καλή Τεσσαρακοστή με υγεία. Θα μπορούσε κάποιον αν έχει την δυνατότητα και την καλοσύνη να μου αποστείλει τα αρχεία του Όρθρου στην ηλεκτρονική μου διεύθυνση , γιατί πατάω πάνω στο λινκ και δεν μου ανοίγει.

zachariaskostalas@gmail.com

Ευχαριστώ πολύ.
Καλή Τεσσαρακοστή
 
Top