Άξιον εστίν βαρέος ήχου

tsak77

Χρῆστος Τσακίρογλου
Μία σύνθεση σε βαρύ εκ του Γα, με τον τρόπο γραφής των εξηγητών, καθώς και σε μία πιο αναλυμένη μορφή.
 

Attachments

  • Άξιον εστίν (ήχος βαρύς).pdf
    109.6 KB · Views: 865
  • Άξιον εστίν Βαρέως εκ του Γα.mel
    11.2 KB · Views: 228

tsak77

Χρῆστος Τσακίρογλου
Εμένα μου λέει ότι το pdf θέλει password.
Αντιμετωπίζουν και άλλοι αυτό το φαινόμενο; Δεν έκανα κάτι διαφορετικό απ' ότι κάνω με όλα τα pdf που ανεβάζω. Δοκιμάστε αν θέλετε ξανά. Αν συνεχίζει το πρόβλημα θα το ξανανεβάσω και βλέπουμε...
 
Αντιμετωπίζουν και άλλοι αυτό το φαινόμενο; Δεν έκανα κάτι διαφορετικό απ' ότι κάνω με όλα τα pdf που ανεβάζω. Δοκιμάστε αν θέλετε ξανά. Αν συνεχίζει το πρόβλημα θα το ξανανεβάσω και βλέπουμε...

όχι εμένα το ανοίγει κανονικά . για το pdf μιλάμε , όχι για τον μελωδό.
 

Basdos

Παλαιό Μέλος
Σας συγχαίρω για το λιτόν και γλαφυρότατον άξιον εστίν.Το δεύτερο ούτε εγώ μπορώ να το ανοίξω.
 
Μία σύνθεση σε βαρύ εκ του Γα, με τον τρόπο γραφής των εξηγητών, καθώς και σε μία πιο αναλυμένη μορφή.

.... όντως , με τον τρόπο γραφής των εξηγητών ! ευγε Χρήστο!




Υ.Γ. ..... θα καμαρώνει και ο Δημήτρης που είναι fun !
 

vagelis

Antonia Xristoforaki Linardaki.
Μία σύνθεση σε βαρύ εκ του Γα, με τον τρόπο γραφής των εξηγητών, καθώς και σε μία πιο αναλυμένη μορφή.

Χρηστο ΜΠΡΑΒΟ . Απλο και ωραιο .
Και σε εμενα δεν ανοιγει το δευτερο .
 

tsak77

Χρῆστος Τσακίρογλου
Το πρώτο αρχείο είναι pdf και αναφέρεται σε όλα τα μέλη της κοινότητας. Όσοι δεν μπορούν να το δουν, μπορούν να κατεβάσουν τον δωρεάν acrobat reader από εδώ.
To δεύτερο αρχείο αναφέρεται στους κάτοχους του προγράμματος "Μελωδός" και μόνο.
Τον τελευταίο καιρό ανεβάζω και τους δύο τύπους αρχείων. Όσοι δεν είναι κάτοχοι του μελωδού, το δεύτερο αρχείο δεν τους αφορά (δηλ. δεν μπορούν να το ανοίξουν). Η ερώτηση του Νο3 μηνύματός μου, αφορά στο αρχείο pdf (δηλ. το 1ο).

 

Κων/νος Βαγενάς

Κωνσταντίνος
Απλώς ίσως μπορεί κάποιοι να μπερδεύτηκαν, ότι στο 1ο αρχείο είναι το απλό και στο 2ο με την αναλελυμένη γραφή. Και οι δύο εκδοχές υπάρχουν και στα 2 αρχεία.
 
Top