Άμεση πρόσβαση σε όλα τα μηνύματα των τελευταίων 24 ωρών

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Με παράκληση του κ. Βαγγέλη μεταφέροντας αίτηση αρκετών μελών προσέθεσα για ευκολία σύνδεσμο στη μπάρα στο επάνω μέρος της σελίδας του φόρουμ πρός όλα τα μηνύματα των τελευταίων 24 ωρών.

Σημερινά μηνύματα (24 ώρες)

Έτσι δεν θα «χάνονται» πιθανόν αδιάβαστα μηνύματα λόγω ώρας όπως γίνεται πατώντας τον υπάρχοντα σύνδεσμο «Νέα Μηνύματα» πάνω στη μπάρα.

Για όποιον ενδιαφέρεται να δεί όλα τα μηνύματα που εστάλησαν τις προηγούμενες Χ ημέρες δείτε το υπάρχον θέμα

Πως μπορώ να διαβάσω μηνύματα που ΔΕΝ έχω διαβάσει από, π.χ. δύο ή τρεις ημέρες πριν;

ΥΓ. Για να κάνω χώρο για το νέο σύνδεσμο, απέσυρα το «Ημερολόγιο» το οποίο δεν χρησιμοποιούνταν απόσο γνωρίζω. Αν κάποια μέλη το θέλουν ας μου πούν και το επαναφέρω σε άλλο μέρος.
 

π. Μάξιμος

Γενικός Συντονιστής

Πάντως ὑπῆρχε (καί ὑπάρχει) στά Βοηθήματα καί τό χρησιμοποιοῦσα πάντοτε· δέν εἶναι δύσκολο νά τό μάθουμε.

Δέν μοῦ ἀρέσει πού γιά τούς ἐπισκέπτες (ἀσύνδετους) αὐτό [Σημερινά μηνύματα (24 ώρες)] ὑπάρχει δύο φορές στή μπάρα.


 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Δέν μοῦ ἀρέσει πού γιά τούς ἐπισκέπτες (ἀσύνδετους) αὐτό [Σημερινά μηνύματα (24 ώρες)] ὑπάρχει δύο φορές στή μπάρα.

Έχεις δίκιο πάτερ, δεν το πρόσεξα αυτό. Θα το διορθώσω.
 

Dimitri

Δημήτρης Κουμπαρούλης, Administrator
Staff member
Το διόρθωσα για τους ασύνδετους χρήστες. Παρατήρησα οτι με μπέρδευε να έχω τους δύο συνδέσμους Νέα Μηνύματα και Σημερινά Μηνύματα δίπλα δίπλα οπότε δοκιμαστικά και πάλι

(α) μετονόμασα το «Σημερινά Μηνύματα (24 ώρες)» σε Μηνύματα (24 ώρες)
(β) μετέφερα το σύνδεσμο δεξιότερα στη μπάρα ώστε να μην μπερδεύει τόσο

Εάν πάλι κάποια μέλη το βρίσκουν ενοχλητικό (εφόσον ήδη υπάρχει στα Βοηθήματα όπως είπε και ο π. Μάξιμος) πείτε μου και το ξανακοιτάμε.
 
Top